Ekinci Halkın Oyları İle Seçilenlere Seslendi

Malatya Battalgazi Merkez İlçe Bağımsız Belediye Başkan adayı Ali Ekinci Taştepe Mahalle toplantısında mahalle sakinleri ile bir araya geldi.

Ekinci Halkın Oyları İle Seçilenlere Seslendi Malatya Siyaset

Mahallelilerin yoğun ilgi ve katılımı ile gerçekleşen toplantıda konuşan Ekinci, seçildikten sonra halkı unutan yönetime seslenerek, “Halkınız için ne yaptınız?” diye sordu.

Merkez İlçe Battalgazi Bağımsız Belediye Başkan adayı Ali Ekinci Taştepe Mahalle toplantısında Taştepeliler ile bir araya geldi. Her mahalle toplantısında olduğu gibi Taştepe’de de yoğun ilgi ve geniş bir katılımın olduğu toplantıda, Ekinci mahallelinin sıkıntı ve taleplerini dinledi.

Seçildikten sonra verdikleri sözleri ve halkını unutan seçilmişleri eleştiren Ekinci, “Ne diyorlardı köylü bu milletin efendisidir. Seçmen bizim en kıymetlimizdir. Bizim tek düşündüğümüz halkımızdır. Soruyorum size gerçekten o sizleri düşünen ve sizlerin o tertemiz oylarınız ile seçip gönderdikleriniz, vekilleriniz size ne kadar değer verdiler? Sizi ne zaman nerede değerlendirdiler? Her seçim arifelerinde gelip meydanlarda size hitap ederken Aziz kardeşlerim sizleri biliyoruz, sorunlarınızı, dertlerinizi biliyoruz, biz sizi sizden daha fazla düşünüyoruz. Başkaları sizi düşünmedi ama biz bundan sonra gerekeni yapacağız diyenler, soruyorum, ne yaptılar size?” dedi.

Ali Ekinci Battalgazi’nin Malatya’nın en gözde bölgelerinden biri olduğuna temas ederek, makus kaderini yenememesinden dert yakındı. Ekinci; “Şöyle bir geriye dönüp bakın Malatya’nın en gözde tabiat güzelliğine sahip, bulunduğu mekan yapısıyla, temiz havasıyla Türkiye’nin ve Malatya’nın bir numaralı mekanı. Ama her nedense bakıyoruz ki hep gecekondu bölgesi. Bütün hizmetlerden mahrum bırakılmış bir alan” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 322
Bu Ay : 1057
Toplam : 1057

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom