Fahrettin Kıtlık'tan Seçim Çalışmaları

Malatya merkez ilçe Battalgazi Belediye Başkan adayı Fahrettin Kıtlık, “2023 tarihine yakışır bir Battalgazi için harekete geç ve Milliyetçi Hareket Partisi’ni seç” dedi.

Fahrettin Kıtlık'tan Seçim Çalışmaları Malatya Siyaset

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Battalgazi Merkez İlçe Belediye Başkan adayı Fahrettin Kıtlık, beraberinde partililer ile birlikte Sivas Caddesi ve Fuzuli Caddesi esnaflarını ziyaret etti. Esnafın yoğun ilgisi ile karşılaşan Kıtlık, projelerini anlatarak, gençlerden de proje üretip kendisine ulaştırmalarını istedi. Gençler ile yola çıktığını ve gençler ile devam etmek istediğini belirten Kıtlık, Battalgazi’yi hep beraber yöneteceklerini dile getirip esnaflardan destek istedi.
2023 tarihine yakışır bir Battalgazi için esnaflardan destek isteyen Kıtlık, “Gittiğim her yerde söylüyorum. Bu şehri beraber yöneteceğiz. Güzel, uygulanabilir, ayakları yere basan, sağlam projelerimiz var. 2023 tarihine yakışır bir Battalgazi için destek ve dualarınızı bekliyorum. Daha güvenli, daha temiz, daha yeşil ve daha da yaşanabilir bir Battalgazi için harekete geç ve Milliyetçi Hareket Partisi’ni seç diyoruz” ifadelerini kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 326
Bu Ay : 844
Toplam : 844

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom