Eser, Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

Malatya’nın Darende ilçesinin AK Parti’li belediye başkan adayı Dr. Süleyman Eser, “İnsana hizmet düsturumuz olacaktır” dedi.

Eser, Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor Malatya Siyaset

Seçim çalışmaları kapsamında köy gezilerine devam eden AK Parti Darende Belediye Başkan adayı Dr. Süleyman Eser, ilçeye bağlı Ağılbaşı beldesi ile Kerimli, Ozan, Mollauşağı, Gökçeören ve Şendere köylerinde vatandaşları ziyaret etti. Eser, Gökçeören Köyü’nde ekmek pişiren hanımlarla bir süre sohbet etti isteklerini dinledi.

Ağılbaşı Belediye Başkanı Cengizhan Kılınç’ı makamında ziyaret eden Eser, “Yüzü soluk, suratı asık cebinde parası yok insanları gördüğüm zaman ne oluyorsun mutlu olamıyorsun. Yok çocuklar işsiz güçsüz mağdur. İhtiyaçları var. Mağdur insanlar nasıl gülsünler, gülemezler. İnsanımızın yanındayız. Nereye kadar gücümüz yeterse o kadar yapmaya çalışacağız. İnsanlarımız mutlu olsun, mağdur olmasın, mahcup olmasınlar. Onlarda iş sahibi olsun. İnsanımızın bize işi düşünce, yardımcı olmaya her zaman hazırız. İnsana hizmet düsturumuz olacaktır” ifadelerini kullandı.
Ağılbaşı Belediye Başkanı Cengizhan Kılınç ise, ”Süleyman bey hoş güzel bir insan. Neşeli, esprili, donanımlı bilgisi olan bir arkadaşımız. İnşallah belediye başkanı olarak görmek isteriz” dedi.

Eser’in ziyaretleri sırasında, Balaban Belediye Başkanı Mehmet Kılıçer, Yenice Belediye Başkanı Ufuk Yücel ve belediye meclis üyesi de eşlik etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 389
Bu Ay : 5583
Toplam : 5583

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom