"Köyleri Merkeze Entegre Edeceğiz"

AK Parti’nin Malatya merkez ilçe Yeşilyurt Belediye Başkanlığı adayı Hacı Uğur Polat, ilçenin bazı köylerini ziyaret ederek, “30 Mart’tan sonra bizler köyleri merkeze entegre edeceğiz” dedi.

Malatya Siyaset

Yeşilyurt Belediye Başkanlığı adayı Hacı Uğur Polat, beraberindeki partililerle birlikte Yeşilyurt’a bağlı Gözene Köyü’nü ziyaret etti. Köylülerin ilgisinden memnun olduğunu ifade eden Hacı Uğur Polat, Büyükşehir Yasası’nı anlatarak, 30 Mart yerel seçimlerinde kendisine ve Büyükşehir Belediye Başkanlığı adayı Ahmet Çakır’a destek istedi.

Büyükşehir Belediye Yasası ile köylerde yaşam standartlarının yükseleceğini ifade eden Polat, “Büyükşehir belediyesi ve Yeşilyurt Belediyesi’nden köylere aktarılacak olan yatırım ödenekleriyle modern bir görünüme kavuşacak. Köyler daha yaşanabilir bir hale gelecek” dedi.

“Bizler köyleri merkeze entegre edeceğiz” diyen Polat, bu tür programlarla her kesime ulaşmayı hedeflediklerini söyledi.

Hacı Uğur Polat, “Köyde yaşayan halkımızı ve köy muhtarlarımızı dinleyerek daha farklı olarak neler yapabileceğimiz konusunda istişareler yaptık. Bu kapsamda 30 Mart’a kadar diğer köylerimizi de ziyaret etmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 306
Bu Ay : 4104
Toplam : 4104

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom