Öztürk, Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

AK Parti Yazıhan Belediye Başkan Adayı Nevzat Öztürk, “Yeni dönemde ilçemize daha fazla hizmet ve proje kazandırmak için seçimden önce olduğu gibi seçimden sonrada güç birliği yapacağız” dedi.

Öztürk, Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor Malatya Siyaset

eraberinde Yazıhan Belediye Başkanı Ali Kaya ve AK Partili yöneticilerle seçim çalışmaları kapsamında Sürür Köyünde evleri tek tek ziyaret ederek burada vatandaşlarla sohbet eden AK Parti Yazıhan Belediye Başkan Adayı Nevzat Öztürk, “İlçemizin problemlerini ve ihtiyaçlarını biliyoruz. Sadece sorunları bilmiyoruz, çözüm için aynı zamanda ilçemizin ihtiyacı olan projeleri de biliyoruz. Yazıhan bu dönemde seçimden önce güç birliğini ortaya koydu. Bu birlik ve beraberlikle seçimden sonrada güç birliğimizi koruyarak gerek ilçe merkezimize ve gerekse de köylerimize hizmetin en iyisini hızlı ve zamanında yapmanın çabası içinde olacağız” dedi.

Yazıhan’a bu dönem mutlaka Meslek Yüksekokulu’nu kazandıracaklarını belirten Öztürk, ilçe genelinde yaşanan içmesuyu sorunu içinde projenin Malatya belediyesi tarafından hazırlandığını ve seçimden sonra bu sorunun hızlı bir şekilde çözüleceğini kaydetti.

Öztürk, “Yazıhan’da çamurlu, çukurlu ve tozlu köy yolu kalmayacak. İlçemiz bir bütün halinde dengeli ve adil bir hizmet dağıtımı bölgemizin en hızlı büyüyen, gelişen ve modernleşen ilçesi olacaktır” dedi.
Öztürk’e vatandaşlar yoğun ilgi göstererek, desteklerini ifade ettiler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom