Başbakana DSP'li Desteği

Ülkemize ve bu milletin bağrından kopan bir hükümete karşı haksızca ve kabul edilemez bir şekilde karalama kampanyası başlatan gruplara karşı duruş sergilemek için geziyorum.

Başbakana DSP'li Desteği Türkiye-Dünya

2010 yılında DSP’nin genel başkanlığına aday olan Erol Özavcı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a destek vermek için kendi aracıyla Kocaeli Dilovası'ndan Van'a başlattığı gezi kapsamında Erzurum’u ziyaret etti.

Eski DSP’li Erol Özavcı Erzurum Müceldili Konağı’nda düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Hedefinin siyasi değil, gönül hareketi olduğunu belirten Özavcı, “Türkiye’yi yaklaşık 12 yıldır yöneten bir AK Parti ve halkımızın her defasında artarak desteğini alan bir Başbakanımız var. Türk milleti bir Başbakanı bağrına basıyor, yaptığı hizmetleri takdir ediyor ve her seçimde daha fazla destek veriyorsa, bize de Başbakanımıza destek vermek düşer. Türkiye üzerinde oynanmak istenen akıl almaz senaryolara karşı ben de ferdi olarak tepkimi göstermek istiyorum. Hem ülkemize ve bu milletin bağrından kopan bir hükümete karşı haksızca ve kabul edilemez bir şekilde karalama kampanyası başlatan gruplara karşı duruş sergilemek, hem de ülkemizi her alanda yeniliklerle tanıştıran hükümetin ve Başbakanımızın yanında olduğumu göstermek için Dilovası'ndan Van'a kadar yolculuğa çıkıyorum.

Yolculuğum da Adapazarı, Bolu, Malatya, Çorum, Erzurum, Erzincan, Van ve en son ki durağım Ankara olacak. Nasip olurda yolculuğum başarılı bir şekilde noktalanırsa ben sessiz çoğunluklarında artık oynanan tüm oyunlara ses çıkaracağına ve tepki göstereceğine inanıyorum. Yolculuğum sırasında basın toplantıları düzenleyip, tüm vatandaşlarımızı Başbakan Erdoğan’a destek olmaya davet edeceğim.” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 261
Bu Ay : 779
Toplam : 779

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom