Darende'de Görkemli Açılış

AK Parti’nin Malatya’nın Darende İlçesi Belediye Başkanlığı adayı Dr. Süleyman Eser’in seçim bürosu düzenlenen törenle açıldı.

Darende'de Görkemli Açılış Malatya Siyaset

Açılışa katılan Malatya Belediye Başkanı ve Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığı adayı Ahmet Çakır, “Kimse bunu bizden beklemiyordu. Malatya alışılmışın dışında bir hizmet aldı. İki üç dönemle kıyaslayacağımız her alanda büyük hizmetlere imza attık. Köylere hizmet az gider mi diye kimsenin endişesi olmasın, yapılanmamızı çok sağlam bir şekilde yapıyoruz. Büyükşehre ait tüm envanterleri detaylarıyla çıkardık, beldeler köylere kadar heryerin alt yapı sorunları yerinde tespit edilerek belirlendi” dedi.

Göreve geldikleri günden beri sürekli çalıştıklarını, hiçbir zaman aldatan olmadıklarını ifade eden Çakır, “Yapamayacağımız sözü hiçbir zaman vermedik, verdiğimiz sözü de mutlaka yerine getirdik. Büyükşehirle ilgili de yeni projelerimizi hazırladık, ortaya koyduk. İnşallah sizlere mahcup olamayacağız. Rabbim bizleri, bize güvenen destek verenlere mahcup etmesin” diye konuştu.

Darende İlçesi Belediye Başkanlığı adayı Dr. Süleyman Eser ise ilçenin en önemli sorunlarından olan işsizliği önlemek, ekonomik geliri artırmak, alt yapıda eksiklikleri tamamlamak ve Darende’nin çehresinin daha güzel bir hale dönüşmesi için elinde geleni sarf edeceğini belirterek, “Projelerimizi gerçekleştirip sizlerle daha güzel bir Darende’de yaşayacağız. Gelin, Darende’yi hep beraber güzelleştirelim, bir ve beraber olalım” ifadelerini kullandı.
Darende Belediye Başkanı İsa Özkan, eski belediye başkanları Abdullah Karakurt ve Memduh Önal ile Ayvalı eski Belediye Başkanı Ali Şahin, Ayvalı Belediye Başkanı Hamit Demir, Balaban Belediye Başkanı Mehmet Kılıçer, Yenice Belediye Başkanı Ufuk Yücel de birer selamlama konuşması yaptı.

Eser, Çakır ile birlikte seçim bürosu önündeki meydanı dolduran binlerce insanı beraber selamlayarak çiçek dağıttı.
Açılışa; Elbistan Belediye Başkanı Durmuş Küçük, Gürün Belediye Başkanı Mehmet Aktaş, AK Parti Malatya İl Başkan Yardımcıları Murat Turgut ve Nuh Boyraz ile, AK Parti Darende İlçe Başkanı Süleyman Şimşek, Gençlik Kolları ve Kadın Kolları Üyeleri, Akçadağ, Kuluncak ve diğer çevre ilçelerin belediye başkan adayları da katıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 81
Bu Ay : 6878
Toplam : 6878

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom