Porgalı'dan Oluklu Köyü'ne Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, CHP’nin Yeşilyurt Belediye Başkanlığı adayı Hulisi Porgalı ve İl Başkanı Enver Kiraz; Yeşilyurt’a bağlı Oluklu Köyü’nü ziyaret etti.

Porgalı'dan Oluklu Köyü'ne Ziyaret Malatya Siyaset

Malatya’da en iddialı oldukları ilçenin Yeşilyurt olduğuna vurgu yapan Milletvekili Veli Ağbaba, “Partimiz Hulisi Porgalı’yı aday gösterdiğinde o günden bugüne oldukça büyük bir fark var. Hiç durmadan çalışıp didindi, Yeşilyurt’u almayı hak etti. Huzurlarınızda öncelikle Sayın Hulisi Porgalı’ya teşekkür ediyorum. Şu anda bütün ilçeler içerisinde en iddialı olduğumuz ve ipi göğüslemeye en yakın olduğumuz yer Yeşilyurt. Bunu da bir milletvekili olarak övünerek söylüyorum. Hulisi Porgalı bu yörenin çocuğu. Sosyal demokrat anlayışını hakim kılacak, hiç kimseyi ayırmadan en üstten Porgalı Köyü’nden başlayarak Yeşilyurt’un her yerine hizmet götürecek” ifadelerini kaydetti.

Hulisi Porgalı ise yerel seçimlerden öncede sonrada her zaman halkın yanında olacakları sözünü vererek, “Bizler sadece bugün yanınızda olmayacağız. 30 Mart yerel seçimlerinde önce yerel seçimler sonrada genel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi olarak tüm iktidarı alacağız ve her zaman yanınızda olacağız. Verdiğiniz bu güzel davet için sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

CHP İl Başkanı Enver Kiraz da, “Oluklu Köyü her zaman Cumhuriyet Halk Partisi’nin yanında oldu. Bundan sonraki süreçte önümüzde bir yerel seçim var. Oluklu Köyümüzün yerel seçimlerde de yeterli desteği vereceğine inanıyoruz. Burada destek alırsak, güçlü çıkarsak Yeşilyurt’u alacağız. Her gittiğimiz yerde Yeşilyurt’u Cumhuriyet Halk Partisi alacak diyorlar. Biz buna inanıyoruz, sizlerde inanın ve desteklerinizi esirgemeyin” şeklinde konuştu.

Oluklu Köyü Muhtarı Ali Şenci ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Porgalı’ya her zaman destek olacaklarını belirtti.

Konuşmaların ardından kendisi için verilen yemekten dolayı Oluklu Köyü muhtarı ve köy halkına teşekkür eden Porgalı, “31 Mart’ta da burada olacağız ve bir dahaki yemeği biz vereceğiz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 782
Bu Ay : 6762
Toplam : 6762

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom