Fahrettin Kıtlık'a Destek

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Eski MYK Üyesi Yavuz Temizer ve Ülkü Ocakları eski Genel Başkan Yardımcısı İbrahim Güzel, MHP’nin Malatya merkez ilçe Battalgazi Belediye Başkanlığı adayı Fahrettin Kıtlık’ı ziyaret edip destek olduklarını ifade etti.

Fahrettin Kıtlık'a Destek Malatya Haber

Fahrettin Kıtlık’ın Sivas Caddesi’nde bulunan seçim bürosunda gerçekleşen ziyarette konuşan MHP Eski MYK Üyesi ve aynı zamanda MHP Elazığ 2. sıra milletvekili adayı Yavuz Temizer, Malatya’da MHP’nin Merkez ve Battalgazi Belediye Başkanlığı’nı alacaklarına inandıklarını belirterek, “İlk olarak Malatya Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı adayı Şinasi Kazancıoğlu’nu ziyaret ettik. Ardından da Battalgazi Belediye Başkanlığı adayımız Fahrettin Kıtlık’a destek ziyareti gerçekleştirdik. Yerel seçimlerde Merkez tamam, Battalgazi tamam. İnşallah 30 Mart akşamı Fahrettin Başkanımızın Battalgazi Belediye Başkanlığını kutlayacağız” dedi.

Ülkü Ocakları Eski Genel Başkan Yardımcısı İbrahim Güzel ise yerel seçimlere MHP’nin Türkiye genelinde birçok ilde belediye başkanlığını kazanacağını belirterek, “Fahrettin başkanımıza belediye başkanlığının da adaylığının da hayırlı olmasını diliyorum. Güzel bir hava oluşturulmuş, arkadaşlarımız artık hep beraber bir bütün olarak çalışmalar yapıyorlar. İnşallah MHP gerek Malatya gerekse Türkiye’de belediye başkanlıklarını kazanacak” ifadelerini kullandı.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP’nin Battalgazi Belediye Başkanlığı adayı Fahrettin Kıtlık ise desteklerinden dolayı Temizer ve Güzel’e teşekkür etti.

Fahrettin Kıtlık, daha sonra Malatya Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası’nı ziyaret etti. Oda başkanı Ramazan Bozkurt ile bir süre sohbet eden Kıtlık, 30 Mart’ta yönetime geldiklerinde bütün sivil toplum kuruluşları ile sürekli istişareler halinde olacaklarını belirterek, muhasebecilik mesleğinin çok gururlu bir meslek olduğunu ifade etti.
Malatya Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Ramazan Bozkurt ise Kıtlık’a ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, yönetime geldikleri takdirde Kıtlık’tan Malatya’ya güzel hizmetler yapmasını beklediklerini ifade etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 756
Bu Ay : 3240
Toplam : 3240

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom