Sivil Savunma Günü

Malatya Sanayici ve İş Adamları Derneği (MASİAD) Başkanı İbrahim Güngör, yapı denetiminden sonra binaların artık sağlam yapıldığını belirterek, depreme dayanıksız eski binaların yıkılıp yerine yenilerinin yapılması gerektiğini söyledi.

Sivil Savunma Günü Malatya Haber

Sivil Savunma Günü nedeniyle MASİAD Başkanı İbrahim Güngör ve Derneğin Yönetim Kurulu Üyeleri Banu Algül Şeftalicioğlu ve Funda Yalçınsoy, İl Afet ve Acil Durum Müdürü Hamza Demiralp’ı makamında ziyaret etti.
Ziyarette konuşan, İl Afet ve Acil Durum Müdürü Hamza Demiralp, kurum hakkında bilgiler verip, AFAD’ın çalışmalarını anlattı.

MASİAD Başkanı İbrahim Güngör ise dernek ve Malatya, Elazığ, Bingöl ve Tunceli illerindeki iş adamlarının bağlı bulundukları Fırat Sanayici ve İş Dünyası Federasyonu (FIRATSİFED) hakkında bilgi aktardı.

Sivil Savunma Günü nedeniyle de konuşan Güngör, “Sivil halkın korunmasına yönelik alınacak her türlü silahsız, koruyucu, kurtarıcı tedbir ve faaliyetleri kapsayan Sivil Savunma önemlidir” diyerek, 28 Şubat Sivil Savunma Günü münasebetiyle ziyaretine geldik ve ilimizdeki tüm etkinliklere katılacağımızı, desteğimizle kurumunuzun yanınızda olacağımızı belirtiriz” ifadelerini kullandı.

Güngör, yapı denetiminden sonra binaların artık sağlam yapıldığını belirterek, depreme dayanıksız eski binaların yıkılıp yerine yenilerinin yapılması gerektiğini bildirdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 416
Bu Ay : 2900
Toplam : 2900

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom