Polat'tan Adıyamanlılar Derneğine Ziyaret

AK Parti’nin Malatya merkez ilçe Yeşilyurt Belediye Başkanlığı adayı Hacı Uğur Polat, siyasetin halka hizmet yolu olduğunu, halka hizmetin de Hakk'a hizmet yolu olduğunu söyledi.

Polat'tan Adıyamanlılar Derneğine Ziyaret Malatya Haber

Hacı Uğur Polat, beraberindeki partililerle birlikte Adıyamanlılar Dayanışma Derneği Başkanı Melik Demirbay’ı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Polat, “Türkiye için, Malatya için ve Yeşilyurt için AK Parti, birliğin adresidir. Birlik ve beraberliğin hayata geçtiği ve hizmet aşkıyla yanan insanların çaba sarf ettiği bir siyasi harekettir. Bu hareketin yolu halka ve Hakk’a hizmet yolu, muhabbet, birlik, beraberlik yoludur” dedi.

Polat, AK Parti’nin iktidara geldiği ilk günden bu yana tüm Türkiye’de olduğu gibi Malatya’da da reform niteliğinde birçok hizmeti hayata geçirdiğini de vurguladı. Seçilmeleri halinde amaçlarının ve hedeflerinin daha güzel ve gelişmiş bir Yeşilyurt, daha güçlü bir Malatya olduğunun altını çizen Hacı Uğur Polat, “Bizler Yeşilyurt için durmadan yorulmadan çalışacağız. STK’larla uyum içerisinde hizmetler yürüteceğiz. Bizler Yeşilyurt’umuz için 50 yıllık planları hazırlıyoruz. Ülkemiz, Malatya’mız, Yeşilyurt’umuz AK Parti ile geleceğe hazırlanıyor” ifadelerini kullandı.
Adıyamanlılar Dayanışma Derneği Başkanı Melik Demirbay ise Polat’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek başarılar diledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 131
Bu Ay : 1699
Toplam : 1699

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom