'Ortak Akılla Hareket Edeceğiz'

AK Parti’nin Yazıhan Belediye Başkanlığı adayı Nevzat Öztürk, “Yazıhan'a daha güzel projelerin gelmesi için ortak akılla hareket edeceğiz” dedi.

'Ortak Akılla Hareket Edeceğiz' Malatya Siyaset

Yazıhan Belediye Başkanlığı adayı Nevzat Öztürk; Sadıklı, Cavus, Epreme, İriağac ve Mısırdere köylerinde seçim gezileri yaparak vatandaşlarla sohbet etti.

Beraberinde Yazıhan Belediye Başkanı Ali Kaya ve partili yöneticilerle birlikte köy gezilerini sürdüren Öztürk, “Köylerimiz gezerken bizi mutlu eden bir tablo var. AK Parti’ye yüzde 95’in üzerinde gönül veren insanlar var. Bu bizleri mutlu ediyor. Bölgemizin insanları ile birlikte hepimiz el birliği ile eksik kalan hizmetlerimizi gerçekleştireceğiz” dedi.

Vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Nevzat Öztürk, köy odalarında vatandaşlarla toplu sohbet toplantıları gerçekleştirerek, “Köylerimizi gezerken AK Parti’nin hizmetlerini ve AK Parti’ye karşı bölgemiz insanlarının gönülden desteğini görüyoruz. Bu bizleri mutlu ediyor. Ciddi anlamda her köyümüze, mezramıza güzel yatırımlarımızın yapıldığını bölgeyi gezerken görüyoruz. Bu bize aynı zamanda şevk ve heyecan veriyor. Biz bu hizmetleri kaldığı yerde hep birlikte sürdüreceğiz. Köy muhtarlarımız ile kanaat önderlerimizle hep birlikte el ele vererek, bölgemiz için gerekli hizmetlerin gelmesi için ortak akılla hareket edeceğiz. Biz belediyecilik anlayışını masada oturarak yapmayacağız. Bunu herkesin bilmesini arzu ediyorum” diye konuştu.

Yazıhan’a daha güzel hizmet ve projelerin geleceğini söyleyen Öztürk, “Bu ülkede taş üstüne taş koymayan, tahtada çakılı çivisi olmayan partilere halkımızın ilgi göstermeyeceğini biliyoruz” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 122
Bu Ay : 4551
Toplam : 4551

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom