Bizi Başkanımıza Mahçup Etmeyin

AK Parti’nin Malatya’nın Darende İlçesi Belediye Başkanlığı adayı Dr. Süleyman Eser, “Bizi Başbakanımıza mahcup etmeyin” dedi.

Bizi Başkanımıza Mahçup Etmeyin Malatya Haber

Darende Belediye Başkanlığı adayı Dr. Süleyman Eser, köy ve belde ziyaretlerini sürdürüyor. Beraberinde, AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Şimşek, Belediye Meclis Üyesi adayları, parti yöneticileri ve gençlik kolları üyelerinin yanı sıra Darende eski Belediye Başkanlarından Abdullah Karakurt, Ayvalı Belediye Başkanı Hamit Demir, Ayvalı eski Belediye Başkanlarından Ahmet Şahin ile birlikte Ayvalı Belediye Başkanı Hamit Demir'i ziyaret eden Eser, daha sonra esnafı ziyaret etti.

Esnafın sorun ve isteklerini dinleyen Dr. Süleyman Eser, “Ben buraya alnım açık başım dik olarak geldim. Sizlere daha öncede sağlık müdürlüğü yaptığım dönemde de hizmet etmiştim kapımız herkese açık olmuştu. Şimdi ise tekrar belediye başkanı adayı olarak hizmetinize talip oldum. Cenab-ı Allah nasip ederse inşallah 30 Mart tan sonra Ayvalı’mıza en güzel hizmetleri sunmak için çalışacağım. Ayvalı için bir kayısı entegre tesisi projemiz var. Böylece kayısılarınız daha değerli olacak. Ayvalıda bundan önce belediye başkanlığı yapan kardeşlerimizin değerli hizmetleri oldu, bizlerde bunları devam ettireceğiz, geleceğiz sizleri dinleyeceğiz, sizlerin yanında olacağız. Biz Sayın Başbakanımızın teveccühleri ile sizlere hizmet etmeye geldik, yaraları sarmaya geldik. Sayın Başbakanımızın Darende’mize özel bir sevgi ve ilgisi var, bizde mahcup olmayalım. En yüksek oy ile bu seçimden çıkalım” dedi.
Ayvalı'nın ardından Şeref, Akpınar, Halaçören, Karabacak ve Nur Kuyusu köyleri de ziyaret eden Eser, vatandaşların sorunlarını dinleyip destek istedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 757
Bu Ay : 4555
Toplam : 4555

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom