22 Şubat Türkiye Gündemi

22 Şubat 2014 Türkiye Gündemi

22 Şubat Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

Başbakan Erdoğan'ın programı

- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Sivas ve Yozgat'ta valilikleri ziyaret edecek, partisinin mitinglerine katılacak.

TBMM gündemi

- İçişleri Komisyonu saat 11.00'de toplanacak.

Bakanların faaliyetleri

- Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, saat 11.00’de, Kazan’da, toplu temel atma törenine katılacak.
- Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Pendik’te, saat 13.00’te, Dumlupınar Hamid Aytaç Kültür Merkezi'nin açılış törenine, Bağcılar Olimpik Spor Salonu’nda saat 19.00’da, Bayburt'un istiklalinin 96. yılında tertiplenen anma ve kaynaşma gecesine katılacak.
- Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, İstanbul Topkapı Sarayı Mecidiye Köşkü’nde saat 14.00’te, Nobel Ödüllü Yazar Guan Moye (Mo Yan) ile görüşecek ve ardından 15.30’da ise Kerbela, Necef, Medine ve Mekke ziyaretlerini tamamlayarak yurda dönen Alevi Dedeleri ile Bektaşi Babalarından oluşan bir heyeti kabul edecek.
- Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Belek Maxx Royal Otelde AK Parti Serik İlçe Teşkilatı üyeleriyle kahvaltıda bir araya gelecek. Partisinin Serik seçim ofisini ve esnafı ziyaret edecek. Manavgat Belediye Başkan adayı Recep Barut’un Sarılar ve Taşağıl Beldelerinde Seçim Bürosu açılışına katılacak.
- Avrupa Birliği Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Manavgat Belediye Başkan adayı Recep Barut’un Sarılar ve Taşağıl Beldelerinde Seçim Bürosu açılışına katılacak.
- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Tekirdağ'da seçim çalışmalarına katılacak. İslam, saat 16.00'da Bağcılar Belediyesi'nin Engelliler Sarayı’ndaki Yazarlık Atölyesi’nin ilk kursuna katılacak.
- Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Kastamonu'da çeşitli ziyaretlerde bulunacak, aday tanıtım toplantısına katılacak.
- Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, İstanbul'da ihracatçı birlikleri sektör kurul başkanlarını dinleyecek.
- Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Diyarbakır'da temaslarda bulunacak.
- Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Bitlis'te partisinin aday tanıtım toplantısına katılacak.

Siyasi partilerin faaliyetleri

- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, saat 14.00’te Anatolium Gösteri Merkezi’nde, partisinin Çankaya Belediye Başkan adayının tanıtım toplantısına katılacak.
- MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Sakarya'da seçim çalışmalarına katılacak.
- BDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Van'da temaslarda bulunacak.
- İşçi Partisi Genel Başkanvekili Hasan Basri Özbey, saat 14.00’te partisinin Çankaya Kızılay’daki seçim bürosunun açılışına katılacak.

Basın toplantısı, tören, eylem, panel, toplantı, görüşme, ziyaret

- Vefat eden Sivas Valisi Zübeyir Kemelek'in cenazesi, Çorum'un İskilip ilçesinde toprağa verilecek.
- Ankara Büyükşehir Belediyesi, saat 13.00’te Altındağ’da, saat 14.00’te Mamak’ta Hanımlar Matinesi, saat 19.00’da Atatürk Spor Salonu’nda Yozgatlılar Gecesi programı düzenleyecek.
- Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası, saat 10.00’de Petrol-İş Sendikası Konferans Salonu’nda 8. Olağan Genel Kurulunu düzenleyecek.
- İLESAM Genel Başkanı Mehmet Nuri Parmaksız ve İLESAM Genel Başkan Yardımcısı Nurullah Çetin, saat 13.00’te, Ankara'da, söyleşi ve imza günü programı düzenleyecek.
- Hacettepe Üniversitesi, saat 14.30’da, “Bilim Kahramanları Buluşuyor” etkinliği düzenleyecek.
- Azerbaycan Kültür Derneği, saat 13.30’da Hocalı Katliamını Telin Toplantısı düzenleyecek.
- Ankara Güvenpark’ta saat 15.00’te, “Sansür Yasası” konulu basın açıklaması yapılacak
- Gazeteci ve Yazarlar Vakfı Başkanı Mustafa Yeşil, İstanbul Conrad Otel’de saat 09.30’da, Abant Platformu’nun düzenleyeceği “Uluslararası Tecrübeler Işığında Eğitim Politikası ve Çözüm Arayışları / Türkiye’nin Eğitimle Sınavı” konulu toplantıya katılacak.
- TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi’nin 39. Genel Kurul Toplantısı, Şişli Kent Kültür Merkezi’nde saat 10.00’da gerçekleştirilecek.
- 2012 Nobel Edebiyat Ödüllü Çinli Mo Yan Shangri La, Bosphorus/Beşiktaş’ta saat 10.30’da, gazetecilerle bir araya gelecek ve ardından basın toplantısı düzenleyecek.
- BDP kadın Meclisi, BDP İstanbul İl Başkanlığı’nda saat 11.00’de, 8 Mart dünya Kadınlar Günü etkinliklerini açıklamak üzere basın toplantısı düzenleyecek.
- İHD Cezaevi komisyonu, Galatasaray Lisesi önünde saat 13.30’da, F Oturması etkinlikleri kapsamında Şemsettin Kargılı ve 10 hasta tutuklu ve hükümlünün serbest bırakılması için basın açıklaması düzenleyecek.
- Arhavi Doğa Koruma Platformu, Kadıköy Boğa Heykeli önünde saat 14.00’de, HES’lere ve doğal katliamlara karşın basın açıklaması düzenleyecek.
- EĞİTİM-İŞ, Galatasaray Lisesi önünde saat 14.00’te, “İktidarın Öğretmenleri Olmayacağız” konulu basın açıklaması düzenleyecek.
- Yeşil Sahada da Adalet Platformu, Taksim Tünel’de saat 14.30’da, Temiz Futbol eylemlerini sürdürecek.
- Kosova Diaspora Bakanı İbrahim Kamolli, Bayrampaşa Kapalı Spor Kompleksi’nde saat 19.00’da, Kosova’nın bağımsızlığını ilan edişinin 6’ncı yıldönümü dolayısıyla düzenlenecek kutlama etkinliğine katılacak.
- Antalya İHH Derneği hayır sever vatandaşların yardımı ile 15.00’de Mevlana kavşağı Hacı Yusuf Öztürk Camin’den Suriye düzenlenen yardım kampanyası kapsamında 18’ci TIR’ı gönderecek.
- Basın Yayın ve Enformasyon Antalya İl Müdürlüğü, Antalya Gazeteciler Cemiyeti ve Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi ortaklığında saat 15.30’da Ahmet Şerif İzgören "İletişim, Başarı ve Motivasyon" konulu seminer verecek.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 581
Bu Ay : 7727
Toplam : 7727

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom