Masa Tenisinde İl Üçüncüsü Oldular

Malatya’nın Yazıhan İlçesi Durucasu Ortaokulu, il düzeyinde yapılan Masa Tenisi Küçük Kızlar kategorisinde İl üçüncüsü oldu.

Masa Tenisinde İl Üçüncüsü Oldular Malatya Spor

Toplam 9 takımın katıldığı turnuvada maçlar çok çekişmeli geçti. 9 takım arasından grup birincisi olarak yarı finale çıkmayı başaran Durucasu Ortaokulu Masa Tenisi Takımı yarı finalde Doğanşehir Ertuğrul Gazi Ortaokulu ile karşılaştı ve turnuva üçüncüsü oldu. Turnuvada Battalgazi’den Hasırcılar Ortaokulu da birinci oldu.
Okul Müdürü Selçuk Kömürkara, okul olarak bu tür faaliyetleri çok önemsediklerini, öğrencilerin bu tür faaliyetlerle deşarj olduklarını ve elde edilen olumlu neticeler sayesinde hem okul yönetici ve öğretmenlerinin, hem de aile ve öğrencilerin mutlu olduklarını sözlerine ekledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Fethulla Taylan, yaptığı konuşmada masa tenisinde İl üçüncüsü olan Durucasu Ortaokulu yönetici, öğretmen ve öğrencilerine teşekkür ettiğini ve akademik faaliyetlerin yanında bu tür sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerin çocukların sağlıklı gelişimi açısından çok önemli olduğunu vurguladı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 267
Bu Ay : 5461
Toplam : 5461

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom