21 Şubat Türkiye Gündemi

21 Şubat 2014 Türkiye Gündemi

21 Şubat Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

Cumhurbaşkanı Gül’ün programı
- Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, saat 11.00’de Çinli yazar Guan Moye’u kabul edecek, saat 14.00’te AWACS uçaklarını hizmete alma törenine katılacak.

Başbakan Erdoğan’ın programı
- Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Konya’da saat 12.00’de 3. Ana Jet Üs Komutanlığı’nda “Barış Kartalı” havadan ihbar ve kontrol uçağının envantere giriş törenine katılacak.

TBMM gündemi
- CHP Bursa Milletvekili Akyan Erdemir, saat 10.30’da basın toplantısı düzenleyecek.
- CHP Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, saat 11.00’de basın toplantısı düzenleyecek.
- CHP Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, saat 11.30’da basın toplantısı düzenleyecek.
- MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, saat 13.00’de basın toplantısı düzenleyecek.
- MHP Ankara Milletvekili Özcan Yeniçeri, saat 13.30’da basın toplantısı düzenleyecek.
- TBMM Genel Kurulu, saat 14.00’de toplanacak.
- AK Parti Bingöl Milletvekili Eşref Taş, saat 14.00’de basın toplantısı düzenleyecek.
- Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu, saat 14.30’da toplanacak.
- Bağımsız Kütahya Milletvekili İdris Bal, saat 14.30’da basın toplantısı düzenleyecek.
- BDP Şırnak Milletvekili Hasip Kaplan, saat 15.00’de basın toplantısı düzenleyecek.

Başbakan yardımcıları ve bakanların programları
- Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay, saat 14.30’da Sağlık İdaresi Bölümü Öğrenci Birliği Başkanı Erol Alparslan Alramazanoğlu’nu kabul edecek.
- Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Gaziantep’te saat 09.00’da düzenlenecek 2. Enerji Zirvesi ile Enerji Hanım Projesi Gaziantep 20. Eğitim Programı’na katılacak. Valililik ve Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaretlerinin ardından Yeşil Ev Projesi’nde bina açılışı yapacak olan Bakan Işık, Pantex 3. Penye, Tekstil ve Teknoloji Fuarı’nı ziyaret edecek.
- Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Karabük'te saat 11.30’da valiliği ziyaret edecek, saat 13.00’de STK başkanları ve işadamları ile yemekli toplantı yapacak, saat 15.15’de Karabük Üniversitesi’ni ziyaret edecek, saat 16.30’da AK Parti İl Başkanlığı’nı ziyaret edecek, saat 18.00’de Karabük'ten ayrılacak.

Siyasi partilerin programı
- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gayrettepe Point Otel’de saat 17.00’de STK’lar ve sağlık çalışanlarının katılacağı “Yerel Seçim Sürecinde Demokratik Güçlerin Rolü” konulu toplantıya katılacak.
- BBP Genel Sekreteri Üzeyir Tunç’un AK Parti, MHP ve CHP grup başkanvekilleri ile görüşmelerine ilişkin saat 11.00’de BBP Genel Merkezi’nde basın açıklaması yapılacak.

Basın toplantısı, tören, eylem, panel, toplantı, görüşme, ziyaret
- Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Yüksek, YTÜ Davutpaşa Kampüsü Teknopark’ta saat 10.00 da “Teknopark A.Ş. Kuluçka Merkezi’nin açılış törenine katılacak.
- MHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Acar, saat 09.00’da Genç Giresunlular Derneği üyelerini kabul edecek. Acar, saat 11.00’de Bengütürk Televizyonu, saat 14.30’da ise Sözcü Gazetesi’ni ziyaret edecek.
- İP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Levent Kırca, Hadımköy Grips Çuval Fabrikası'nda saat 14.00’de grevdeki işçileri ziyaret edecek.
- BDP İstanbul İl Başkanlığı’nda saat 11.00’de Abdullah Öcalan’ın serbest bırakılması için başlatılan imza kampanyasına ilişkin basın toplantısı düzenlenecek.
- Beylikdüzü Belediyesi, Beylikdüzü Kültür Merkezi Tiyatro Salonu’nda saat 19.00’da Barış Manço ve Cem Karaca’yı anma gecesi düzenleyecek.
- Kürt Enstitüsü, İHD ve çeşitli STK üyeleri, Taksim Galatasaray Meydanı’nda saat 19.30’da “Dünya Ana Dil Günü” kapsamında taleplerini iletmek için toplantı düzenleyecek.
- Kenya Ankara Büyükelçisi’nin eşi Pamela Kiptinness ve 15 Afrika ülkesi sefiresi, saat 13.30’da Lösemili Çocuklar Köyü’nü ziyaret edecek.
- Büro Emekçileri Sendikası üyeleri, saat 11.00’de bazı kurumlarda işe alımlarda fişleme yapıldığı iddiaları ile ilgili basın açıklaması yapacak.
- Eğitim-Sen üyeleri, saat 11.00’de Eğitim-Sen Genel Merkezi’nde Dünya Anadili Günü’ne ilişkin, saat 13.30’da ise Meclis Dikmen Kapısı önünde “Eğitim” konulu basın açıklamaları yapacak.
- Halk Cephesi üyeleri, saat 12.30’da TBMM Dikmen Kapısı önünde eylem yapacak.
- Ankara Atatürk Spor Salonu’nda saat 18.30’da “Necmettin Erbakan’ı Anma ve Anlama Gecesi” düzenlenecek.
- Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’ndan Prof. Dr. Mehmet Mutaf, yüz nakillerine alternatif olarak geliştirdiği kendi dokularından yeni bir yüz yaptıkları hastayı kamuoyuna duyuracak.
- Antalya Rehberler Odası, saat 11.30’da Phaselis Antik Kenti’ne yapılması planlanan otelle ilgili protesto gösterisi düzenleyecek.

SPOR GÜNDEMİ
----------------------------
- 2014 Euroleague Top 16 maçları kapsamında Anadolu Efes, saat 20.15’de Fenerbahçe Ülker ile karşı karşıya gelecek.
- Spor Toto Süper Lig 22. haftada bugün tek karşılaşma oynanacak.
20.00 Bursaspor - Çaykur Rizespor (Bursa Atatürk)
- Galatasaray, Beşiktaş maçının hazırlıklarını saat 11.00’de yapılacak antrenmanla sürdürecek.
- Beşiktaş, Galatasaray maçı hazırlıklarını saat 17.00’de basına kapalı yapacağı antrenmanla tamamlayacak ve kampa girecek.
- Fenerbahçe, Elazığspor maçının hazırlıklarını saat 10.30’da yapacağı antrenmanla sürdürecek.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 257
Bu Ay : 257
Toplam : 257

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom