2014 Mali Destek Programları Bilgilendirme Toplantısı

Malatya Sanayici ve İş Adamları Derneği’nde (MASİAD) 2014 Mali Destek Programları Bilgilendirme Toplantısı yapıldı.

2014 Mali Destek Programları Bilgilendirme Toplantısı Malatya Haber

MASİAD’da gerçekleştirilen toplantıya; MASİAD Başkanı İbrahim Güngör, MAİKAD Başkanı Göknur Aktay, Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreter Vekili Mesut Öztop ile MASİAD üyeleri katıldı.

Toplantı öncesinde konuşan MASİAD Başkanı İbrahim Güngör, 2014 yılı Mali Destek Programları hakkında MASİAD üyelerini bilgilendirmek amacıyla, Fırat Kalkınma Ajansıyla ortaklaşa toplantı düzenlediklerini söyledi.

Güngör, MASİD üyelerinin iş potansiyelini artırmak amacıyla proje üretme ve bilgilendirme çalışmalarını sürdürdüklerini de sözlerine ekledi.

MAİKAD Başkanı Göknur Aktay, 2014 Mali Destek Programları Bilgilendirme Toplantısı’nın proje üretimi noktasında önemli olduğunu kaydederek, “Bu toplantının, daha fazla ve verimli proje üretmeye vesile olacağını düşünüyorum” dedi.

Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreter Vekili Mesut Öztop ise MASİAD ile her yıl Mali Destek Programları Bilgilendirme toplantısı yaptıklarını anımsatarak, “Mali Destek Programlarını her yıl açıkladığımızda, MASİAD bizleri davet ediyor. Programlarımızın içeriğini MASİAD üyelerimizle paylaşıyoruz. Bu kapsamda 2014 Mali Destek Programları hakkında MASİAD üyelerine bilgiler vereceğiz” ifadelerini kullandı.

Yapılan konuşmaların ardından Fırat Kalkınma Ajansı Genel Sekreter Vekili Mesut Öztop, 2014 Mali Destek Programları ile ilgili sunum yaptı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 2
Bugün : 217
Bu Ay : 5411
Toplam : 5411

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom