Başkan Çakır Cem Vakfını Ziyaret Etti

Malatya Belediye Başkanı ve AK Parti’nin Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığı adayı Ahmet Çakır, AK Parti heyetiyle birlikte Cem Vakfı Malatya Şubesi’ni ziyaret etti.

Başkan Çakır Cem Vakfını Ziyaret Etti Malatya Haber

30 Mart yerel seçim çalışmalarını sürdüren Çakır, Cem Vakfı Malatya Şube Başkanı Eşref Doğan ile bir araya geldi.
Cem Vakfı Malatya Şube Başkanı Eşref Doğan, Başkan Çakır’ın güzel hizmetler yaptığına dikkat çekerek, “Başkanımızın belirli bir yükü vardı. Şuanda da başka bir güzergaha doğru gidilmeye başladı. Buda büyükşehir belediye başkanlığı. Şüphesiz bu kapılar, hizmet kapısıdır. Eğer kısmetse, hayırlısı ise başkanımızın çok daha güzel hizmetler yapacağına inanıyorum” dedi.

Çöpten Enerji Üretme Tesisi’nin Malatya ve Türkiye adına büyük bir yatırım olduğunu kaydeden Doğan, “Malatya’da bir ilk, Türkiye’de de 10’ncu olan Çöpten Elektrik Enerjisi Üretim Tesisi’nin açılışına icabet ettim. Hakikaten gurur duydum. Sırf işin enerji tarafı değil, Malatya’nın belirli bir yöresini kötü görünüm ve pis kokudan kurtarma adına büyük bir hizmet oldu. Başkanımızı bu hizmetten dolayı kutluyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.

“ÖNERİLERİ HER ZAMAN DİKKATE ALDIK”

Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır ise Cem Vakfı Malatya Şube Başkanı Eşref Doğan’a iyi dileklerinden dolayı teşekkür etti. Vakıfların yaptıkları çalışma ve hizmetlere her zaman iştirak ettiklerini belirten Çakır, “Yerel yönetim anlayışımız hizmet odaklıdır. Görevce geldiğimizden bu yana Malatya’nın her noktasına adil bir şekilde hizmetleri götürdük. Tüm sivil toplum kuruluşlarıyla bir dayanışma ve istişare içerisinde olduk. Görev süresinde vakıf, dernek ve sivil toplum kuruluşlarımızla istişare içinde olduk. Zaman zaman önerileri de oldu. Bu önerileri de her zaman dikkate aldık” şeklinde konuştu.

“VATANDAŞLARIMIZIN İSTEKLERİNİ HER ZAMAN DİKKATE ALDIK”

Ahmet Çakır, vatandaşlardan gelen talepleri her zaman dikkate aldıklarını kaydederek, şunları söyledi:
“Yerelde en iyi hizmeti yapmaya çalıştık. Dolayısıyla yaptığımız her hizmeti vatandaşlarımız için yapıyoruz. Bu amaçla da ortak akıl dediğimiz istişareye büyük önem verdik. Vatandaşlarımızın temsilcileri de sivil toplum kuruluşlarıdır. Dolayısıyla biz sivil toplum kuruluşlarıyla ne kadar diyalog halinde olabilirsek, halka da o kadar yakın oluruz. Yaptığımız hizmet insan içinse, bizden beklenilen sorunları çözüp, şehrin gelişmesi ve yapılacak projelerin belirlenmesi noktasında mutlaka halkımızdan gelen istekleri dikkate alıyoruz.”

Büyükşehir ile birlikte Malatya’nın yeni bir sürece girdiğini belirten Çakır, “Daha önce dar bir kapsamda hizmet üretiyorduk. Şimdi il sınırlarının tamamına hizmet götüreceğiz. Malatya, daha düzenli bir şehir olma imkanına kavuştu. Sağlıklı planlama, tek elden yönetim, tek elden kaynakların kullanılması avantajlarıyla birlikte, yatırımların daha çok kaynağa gideceğini net bir şekilde söyleyebilirim” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 68
Bu Ay : 2552
Toplam : 2552

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom