Polat, Makine Mühendisleri Odasını Ziyaret Etti

AK Parti’nin Malatya merkez ilçe Yeşilyurt Belediye Başkanlığı adayı Hacı Uğur Polat, beraberindeki partililerle birlikte Malatya Makine Mühendisleri Odası'nı ziyaret etti.

Polat, Makine Mühendisleri Odasını Ziyaret Etti Malatya Siyaset

Hacı Uğur Polat; AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Av. Bayram Taşkın ile birlikte Makine Mühendisleri Odası'nı ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

Ziyarette konuşan Polat, Yeşilyurt’un şehircilik anlamında yeşil parklarla ifade edileceğini söyledi.
Polat, “Yeni büyükşehir yasasına göre büyükşehir belediyesi tüm Malatya’dan sorumlu olacak. Yeşilyurt Belediyesi ise Yeşilyurt sınırları içerisinde kalan yerlerden sorumlu olacak. Çat Barajı’ndan Karakaya Barajı’na kadar kalan bölümün sorumluluğu Yeşilyurt Belediyesi’nde kalacak. İnşallah konut ve inşaat alanlarının oluşumunda yeşil alanları koruyup çoğaltacağız. Bunun yanında Yeşilyurt’ta tarım arazileri, tepeler, hazineye ait alanlar var bunların nasıl yeşilinin korunacağı nasıl yeşilinin geliştirileceğini konusunda çalışmalar yürüteceğiz” dedi.

Makine Mühendisleri Odası adına açıklamalarda bulanan Necip Cengil ise şunları söyledi:
“Bizler Makine Mühendisleri Odası olarak hangi partiden olursa olsun Malatya’yı yönetecek kişiye şu açık çeki veriyoruz. Bila bedel danışmanlık yapacağımızı, bize hangi konuda başvuruda bulunurlarsa yardımcı olacağımızı ifade ediyoruz. Önemli olan güzel bir şekilde Malatya’nın ortak akılla yönetilmesi bizde bu ortak akılda Malatya’nın yönetilmesinde katkıda bulunacağız.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 88
Bu Ay : 16224
Toplam : 16224

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom