Uğur Polat GEDİKDER'i Ziyaret Etti

AK Parti’nin Malatya Merkez İlçe Yeşilyurt Belediye Başkanlığı adayı Hacı Uğur Polat, AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Bayram Taşkın ile birlikte Yeşilyurt Gedik Mahallesi’nde faaliyet gösteren Gedikliler Derneği’ni (GEDİKDER) ziyaret ederek dernek hakkında bilgi aldı.

Uğur Polat GEDİKDER'i Ziyaret Etti Malatya Siyaset

GEDİKDER Başkanı Emin Avcı, yönetim kurulu ve kalabalık vatandaş topluluğu tarafından karşılanan Hacı Uğur Polat, dernek yöneticileri ile istişarede bulundu. Katılımın yoğun olması sebebi ile açıklamasını dernek girişinde yapmak zorunda kalan Hacı Uğur Polat, “İnsanlığa hizmet için yola çıkan, yardımlaşmayı ve dayanışmayı esas alan derneklere çok ihtiyacımız var. Ortak aklın üretildiği STK'lar bizim önceliklerimiz arasındadır” ifadelerini kullandı.
Seçim öncesi ziyaret ettikleri STK'lar ile seçim sonrasında da bilgi alışverişinde bulunacaklarını belirten Polat, sözlerini şöyle tamamladı:

“Bizler ortak aklın şehrin kalkınmasında ve markalaşmasında, kalkınmasında önemli bir yer tuttuğunu biliyoruz. Ortak aklın üretildiği yerlerin başında ise dernekler gelmektedir. Bu nedenle STK'lar ile olan ilişkilerimizi periyodik hale getirerek sürekli bilgi alışverişinde bulunacağız. Birlik ve beraberliğimizi pekiştiren derneklerin çoğalması bizleri ziyadesiyle memnun etmektedir.”

GEDİKDER Başkanı Emin Avcı ise Hacı Uğur Polat ve beraberindekilere derneklerine yaptıkları ziyaretten dolayı memnun olduklarını belirterek teşekkür etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 771
Bu Ay : 7568
Toplam : 7568

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom