Ekinci Seçim Çalışmalarına Başladı

Merkez ilçe Battalgazi Bağımsız Belediye Başkan adayı Ali Ekinci 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçim çalışmalarına MÜSİAD’ı ziyaret ederek start verdi.

Ekinci Seçim Çalışmalarına Başladı Malatya Siyaset

Merkez ilçe Battalgazi Bağımsız Belediye Başkan adayı Ali Ekinci 30 Mart 2014 yerel seçim çalışmaları çerçevesinde Müstakil Sanayici İş Adamları Derneği (MÜSİAD)’ni ziyaret etti. MÜSİAD Şube Başkanı Mehmet Balin ile bir süre sohbet eden Ekinci yerel seçimlerde destek istemeyi de unutmadı.

Belediye Başkanlığı kararını biraz geç aldığı için bütün adayların çalışmalarını yarıya kadar tamamladığı bir dönemde çalışmalarına başladığını belirten Ekinci, “Bu ziyaretimizi aslında gecikmiş bir ziyaret olarak görüyoruz. Bu da artık işin zaruretine binayen almış olduğuz bir karar. Herkesin çalışmalarını yarıya kadar bitirdiği bir dönemde biz bu işe karar alıp başlamış olduk. Gecikmemizin nedeni bu olsa gerek. Ancak buna rağmen bir işe karar aldıysak ilk ziyaretimizi MÜSİAD’ı ziyaret ederek gerçekleştirdik” şeklinde konuştu.

Ekinci, MÜSİAD ile istişarelerde bulunmak ve tavsiyelerini dinlemek için ziyaret ettiklerini belirterek sözlerine şöyle devam etti. “Bu konuda bize var ise tavsiyelerinizi almak, tecrübe ve birikimlerinizden faydalanmak için sizleri ziyaret etmek istedik. İnşallah bu hayırlara vesile olacak ve bizlerde yol gösterici bir nokta olacak. Bizi buraya özellikle çeken manevi bir bağ ve gerçekte bir kardeşlik sevgisi oldu. Resmi bir ziyaretten ziyade bir kardeş ziyareti oldu. Beraberliğimiz hep böyle devam edecektir” ifadelerini kaydetti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Müstakil Sanayici İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Şube Başkanı Mehmet Balin ise Ekinci’ye Battalgazi için almış olduğu belediye başkanlığı kararından ötürü tebrik ederek bu kararın kendisi için hayırlı olması temennisinde bulundu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 662
Bu Ay : 4106
Toplam : 4106

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom