AK Parti'den Yeni Sanayi Sitesine Ziyaret

Malatya Belediye Başkanı ve AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Çakır, müthiş bir tempoyla, Malatya’nın her noktasına hizmet yaptıklarını söyledi.

AK Parti'den Yeni Sanayi Sitesine Ziyaret Malatya Haber

Yeni sanayi sitesi esnafları, Malatya Belediye Başkanı ve AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Çakır ile AK Parti Yeşilyurt Merkez İlçe Belediye Başkan Adayı Hacı Uğur Polat onuruna kahvaltı verdi.

“FARKLI BİR ŞEHİR KİMLİĞİNE BÜRÜNDÜK”

Kahvaltı sonrası konuşan Malatya Belediye Başkanı ve AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Çakır, “Esnaflıktan geldiğimiz için esnafın halini anlarız. Rabbim inşallah kazancınızı bol etsin. Mevsim olarak işlerin en durağan dönemlerinden birini yaşıyorsunuz. Allah yardımcınız olsun” dedi. Hizmet için göreve talip olduklarını kaydeden Çakır, “Yaptığımız çalışmalarla Malatya’nın kimliği değişti. Batı’dan girdiğiniz zaman, farklı bir şehre girdiğinizi görürsünüz. Türkiye’de şehirleşme anlamında; caddeleri, sokakları, meydan ve kavşaklarıyla çok farklı bir şehir kimliğine büründük. Her noktada müthiş bir çalışma temposuyla bu süreci geçirdik. Ekibimizle alışılmadık bir çalışma yaptık” şeklinde konuştu.

“140 KİLOMETRE İÇME SUYU ŞEBEKESİNİ YENİLEDİK”

  Çakır, altyapıda önemli hizmetler yaptıklarını dile getirerek, şunları söyledi: “Altyapı çalışmalarına büyük önem verdik. 140 kilometre içme suyu şebekelerini yeniledik. Aspes borular sağlık açısından risk oluşturuyordu. Bunların değiştirdik. Yağmur drenaj kanalları 120 kilometreyi geçti. Bunun yanında kanalizasyon şebekelerini yeniledik. Aynı çalışmaları sanayimizde de yaptık. 8 kilometrenin üzerinde drenaj sistemleri yapıldı. Bütün içme suyu şebekelerini yeniledik. Sanayinin tamamına yakınının asfaltını yeniledik.”

“SİZLERLE BİR ARADA OLMAKTAN MUTLUYUZ”

AK Parti Yeşilyurt Merkez İlçe Belediye Başkan Adayı Hacı Uğur Polat, esnafa verdikleri kahvaltıdan dolayı teşekkür ederek, “Seçim çalışmaları çerçevesinde esnafları ziyaret ediyoruz. Sizlerle kahvaltıda bir araya geldik” ifadesini kullandı. Esnaflarla bir arada olmaktan dolayı mutlu olduklarını kaydeden Polat, her zaman esnaflarla iç içe olduklarını söyledi.

ESNAF ZİYARETİNDE BULUNDULAR

Malatya Belediye Başkanı ve AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Çakır ile AK Parti Yeşilyurt Merkez İlçe Belediye Başkan Adayı Hacı Uğur Polat daha sonra yeni sanayi sitesinde esnaf ziyaretinde bulundu. Esnafların yoğun ilgisi altında gerçekleştirilen ziyarette Çakır, projeleri hakkında bilgiler verdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom