STK' ların Özünde Gönüllülük Esastır

AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Hacı Uğur Polat, beraberindeki partililerle birlikte Kızılay Malatya Şube Başkanlığını ziyaret etti.

STK' ların Özünde Gönüllülük Esastır Malatya Haber

AK Parti Yeşilyurt Belediye Başkan adayı Hacı Uğur Polat, Kızılay’ın çok yararlı hizmetleri başarıyla yürüttüklerini ifade ederek, “Siyaseti hizmet aracı olarak görüyoruz. Önemli olan hizmeti verirken gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşmak ve sosyal dayanışmayı sağlamaktır. Bu nedenle sivil toplum kuruluşlarımızın düşüncelerini ve desteklerini önemsiyoruz. Sizlerde çok iyi biliyorsunuz ki STK’ların özünde gönüllülük esastır.Bizlerinde projeleri insan odaklı ve toplumun desteğini verdiği ileriye dönük yatırımlardan oluşacak. Kızılay kamu yararına gönüllü kişilerin çalışmalarıyla yürüttükleri bir kuruluş. Yardım almalısınız ki ihtiyaç sahiplerine yardım edebilesiniz” dedi.

Kızılay Malatya Şube Başkanı Umut Yalçın ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdikten sonra konuşmasını şu sözlerle tamamladı: ‘‘Hacı Uğur Polat’ın sivil toplum kuruluşlarına gösterdikleri önemi biliyoruz. Siyasilerin STK’lara verdiği önem bizleri mutlu ediyor.Bildiğiniz gibi Kızılay yapısı itibariyle devletle iç içe çalışan, neredeyse kamusal bir kurum, bu bağlamda belediyeniz içerisinde bizlere yer vermeni önem taşıyor.’’

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 729
Bu Ay : 4527
Toplam : 4527

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom