Polat, Veysel Katırcı'yı Ziyaret Etti

AK Parti’nin Malatya Merkez İlçe Yeşilyurt Belediye Başkanlığı adayı Hacı Uğur Polat ve beraberindeki partililer, Yakınca Belde Belediye Başkanı Veysel Katırcı'yı ziyaret etti.

Polat, Veysel Katırcı'yı Ziyaret Etti Malatya Siyaset

Ziyarette konuşan AK Parti’nin Yeşilyurt Belediye Başkanlığı adayı Polat, “Bizler Yeşilyurt’un daha iyi hizmetlere kavuşması için hep birlikte çalışacağız. Veysel Katırcı Başkanımızda çok iyi bilir AK Parti, kuruluşundan bu yana, Türkiye tarihine unutulmayacak icraatlara, hizmetlere, projelere imza atan bir partidir. Yıllardır beslenen umutlar AK Parti ile hayat bulmuştur. Siyaset, AK Parti ile birlikte bir hizmet yarışı olarak kabul edilmeye başlandı. Bugün ülkenin neresine giderseniz gidin şehirlerin yakın tarihleri, AK Parti öncesi ve AK Parti sonrası olmak üzere adeta ikiye ayrılıyor. Malatya’da aynen ikiye ayrılmış durumda AK Parti öncesi ve sonrası olmak üzere. Bizlerde AK Parti’nin örnek hizmetlerinden ilham ve destek alarak, uyumlu, koordinasyon içerisinde daha kaliteli kamu hizmetine ulaşan, daha modern bir Yeşilyurt’u hep birlikte inşa edeceğiz” dedi.

Yakınca Belde Belediye Başkanı Veysel Katırcı ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Yakınca, alt ve üstyapı sorunu olmayan, tamamen bitirilmiş büyük şehre hazır bir belde. Beldemiz büyükşehre sorunsuz olarak hazır vaziyette” diye konuştu.

Polat ve beraberindekiler daha sonra Yakınca esnafını ziyaret etti ve destek istedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 560
Bu Ay : 6540
Toplam : 6540

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom