Pütürge'ye Bayan Aday

MHP il Başkanı Arif Yıldız, parti binasında Pütürge ilçe belediye başkan adayını açıkladı.

Pütürge'ye Bayan Aday Malatya Siyaset

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya (MHP) il Başkanı Arif Yıldız, Pütürge ilçe belediye başkan adaylarının Eczacı Güzin Koçak’ı olduğunu söyledi.Malatya'nın da ilk belediye başkan adayı oldu.

Ülkenin bundan sonra gideceği durumun endişe verici olduğunu dile getiren Arif Yıldız, “Bu seçimlerin her seçimden daha fazla önemli olduğunu düşünerek çalışmaktayız. Adaylarımızda buna göre belirlemeye çalışıyoruz. Bulunduğu yerde en çok oyu alabilecek adayları tespit etmek için arkadaşlarımızı seferber ettik. Kamuoyu yoklamaları, anketler, kanaat önderlerinin fikirleri ve teşkilatımızın fikirlerini göz önünde bulundurarak, Pütürge ilçesinde en çok oyu alacağını düşündüğümüz, kendisiyle belediye başkanlığını kazanacağımıza inandığımız Eczacı ve Pütürge’nin ilk bayan belediye başkan adayı Güzin Koçak, Pütürge ilçemizin belediye başkan adayıdır. Milliyetçi hareket Malatya’da bir ilki gerçekleştirmiş ve belediye başkan adayı olarak bir bayanı vatandaşlarımızın karşısına çıkardı” dedi.

MHP Pütürge ilçe Belediye Başkan adayı Güzin Koçak, “Seçim yolu zor bir yoldur,  bu yolda bana cesaret ver, her zaman yanı başımda varlığını hissettiğim teşkilatıma, beni Pütürge’de belediye başkanı görmek isteyen Pütürgeli hemşerilerime teşekkür ediyorum. Pütürge’de doğdum, eğitimimi Pütürge’de tamamladım. Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’ni bitirdikten sonra, 1981’de Pütürge’de eczane açtım ve çalışmaya başladım. İlçede herkesin sorunlarını biliyorum, sorunları bildiğim için bu yola baş koydum” şeklinde konuştu.

MHP Büyükşehir Belediye başkan adayı Doç. Dr. Fikret Şinasi Kazancıoğlu, “ Güzin hanım sadece hemşerilerinin dertlerini dinleyen değil, imkanı ölçüsünde dertlerini gideren bir arkadaşımız. Pütürgelilerin yetki verdiği taktirde Güzin hanımın sadece Pütürge’ye değil Malatya’ya çok şeyler katacağını düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 209
Bu Ay : 7332
Toplam : 12081

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom