9 Şubat Türkiye Gündemi

9 Şubat 2014 Türkiye Gündemi

9 Şubat Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

Bakanların faaliyetleri
- Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, saat 15.00’te Ankara Polatlı’da Kutlu Doğum Parkı’nın açılışını yapacak, saat 16.00’da Polatlı Belediyesi’ni, saat 16.30’da AK Parti İlçe Başkanlığı’nı ziyaret edecek.
- Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, saat 10.00'da İzmit Ramada Plaza'da ulusal ve yerel basın temsilcileriyle bir araya gelecek, saat
20.00'de Çayırova Kapalı Spor Salonu'nda Çayırova aday tanıtım toplantısına katılacak.
- Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan ile Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, saat 11.00’de Karaman’ın Kazımkarabekir ilçesi spor salonunda düzenlenecek aday tanıtım programına katılacak.
- Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli'nin Güney ilçesinde kaymakamlık, belediye, Ak Parti İlçe Teşkilatı ziyaretlerinin ardından muhtarlarla toplantı yapacak. Daha sonra Buldan ilçesine geçecek olan Bakan Zeybekci, ardından Saraköy ilçesini ziyaret edecek.
- Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Amasya’da belediyeyi ziyaret edecek, ardından Tapu ve Kadastro Müdürlüğü hizmet binasının açılışına katılacak, saat 13.00’te sıvı atık ve arıtma tesisinin temelini atacak, saat 14.30’da partisinin belediye başkan adayları tanıtım toplantısına katılacak.
- İçişleri Bakanı Efkan Ala, Elazığ Havalimanı'nda basın açıklaması yapacak, saat 11.00'de Yakup Kılıç Spor Salonu'nda belediye başkan adayları tanıtım toplantısına katılacak, ziyaretlerde bulunacak.

Siyasi partilerin faaliyetleri
- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, saat 09.30’da partisinin MYK, saat 14.00’te PM toplantısına katılacak.
- MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, saat 14.00’te, Ankara'da, “İl Bilge Hatun Erinç Evi”nin açılış törenine katılacak.

Basın toplantısı, tören, eylem, panel, toplantı, görüşme, ziyaret
- Karabüklüler Vakfı, Ankara'da, saat 17.30’da, “Karabükspor ve Türk Futbolu” konulu bir sohbet toplantısı düzenleyecek.
- Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Muratpaşa Belediye Başkan adayı Avukat Cengizhan Gököz’ün Cam Piramit’te aday tanıtım toplantısı düzenlenecek.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 177
Bu Ay : 177
Toplam : 177

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom