Yeşilyurt'u Örnek İlçe Yapacağız

AK Parti Yeşilyurt İlçe Belediye Başkan Adayı Hacı Uğur Polat beraberindeki partililerle birlikte İnşaat Mühendisleri Odası Malatya Şubesini ziyaret etti.

Yeşilyurt'u Örnek İlçe Yapacağız Malatya Siyaset

İnşaat Mühendisleri Odası'nı ziyaret eden Hacı Uğur Polat, mimar ve mühendislerin görüşlerinin kendisi için çok önemli olduğunun altını çizerek, Yeşilyurt’un modern parklarıyla, yeşil alanlarıyla ülkemizde örnek bir ilçe olması için teknik camiayla işbirliği içerisinde olacağını ve hedefinin büyük projelerle Yeşilyurt’u marka ilçe yapmak olduğunu belirtti.

Polat; “30 Mart sonrası hayata geçireceğimiz projelerle Yeşilyurt’un kısa süre içerisinde büyük bir gelişim ve dönüşüm gerçekleştirdiğini göreceğiz. Yeşilyurt’u yönetirken, şeffaf, objektif, katılımcı bir anlayışla hareket edeceğiz. Bizler tüm kurumlarımızla, odalarımızla hep birlikte çalışacağız. Bizler diyoruz ki her şey büyük Malatya için, her şey büyük Yeşilyurt için. Bu yeni sürecin Malatya’mıza ve Yeşilyurt’a hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İnşaat Mühendisleri Odası Malatya Şube Başkanı Bedri Özten ise “2014 yılı yerel seçim çalışmaları kapsamında odamızı ziyaret eden Hacı Uğur Polat ve partililerin ziyaretinden oldukça memnun oldum ve teşekkür ediyorum” dedi.

Malatya Belediyesi başta olmak üzere belediyeler ile yakın ilişkiler halinde olduklarını dile getiren Özten, “Belediyeler ile yakın ilişkiler halindeyiz. Malatya’daki bütün ilçe belediyeleri ile yazışmalar halinde bile olsak kendi mesleğimiz ile ilgili konularda onları yasalar çerçevesindeki uyarmak ve onlara katkıda bulunmak için çaba sarf ediyoruz. Özellikle Malatya Belediyesi ile çalışmalar yürütüyoruz. Odalarımızın siyasiler ve bürokratlar tarafından pek tanınmadığını biliyoruz. Anayasal bir kuruluş olduğumuzu, kamu kuruluşu niteliğinde olduğumuzu birçok bürokratımız ve siyasilerimiz bilmiyor. Biz mütemadiyen kendimizi tanıtmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom