İpek'ten Malatya Belediyesine Ziyaret

Belediye başkan adayları tanıtım toplantısı için Malatya'ya gelen AK Parti Genel Sekreteri ve Ankara Milletvekili Haluk İpek, Malatya Belediyesi'ni ziyaret etti.

İpek'ten Malatya Belediyesine Ziyaret Malatya Haber

Ziyarete AK Parti Genel Sekreteri ve Ankara Milletvekili Haluk İpek’in yanı sıra Malatya milletvekilleri Öznur Çalık, Cemal Akın, Mustafa Şahin, AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkci ile AK Parti Belediye Başkan adayları katıldı.

Haluk İpek, “Malatya güzel ve şirin bir ilimiz. Her taraf temiz ve pırıl pırıl. Özellikle insanlarının canlı ve yürekten olduğunu, Belediyenin de bundan sonra yapacağı işlere devam etme kararlılığında olduğunu gördüm. Halkın da desteğinin yoğun bir şekilde devam ettiğini bugün müşahede ettik. Belediye Başkanımızla Malatya bir beş yıl geçirdi, inşallah yeni bir beş yıl ile Malatya çok daha fazla ileri gidecektir” şeklinde konuştu.

Belediye Başkanı Ahmet Çakır ise, İpek’i Malatya’da ve belediyede ağırlamanın mutluluğunu yaşadığını belirterek, “Malatya’yı daha güzel ve çağdaş bir şehir yapmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Ziyaret sonunda Belediye Başkanı Çakır, İpek’e kayısı hediye etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom