'Doğduğum İlçeye Hizmet İçin Aday Oldum'

AK Parti’den Malatya’nın Akçadağ İlçesi Belediye Başkanlığı adayı olan Ali Kazgan, doğduğu ilçeye hizmet için aday olduğunu söyledi.

'Doğduğum İlçeye Hizmet İçin Aday Oldum' Malatya Siyaset

İstanbul Vali Yardımcısı iken istifa eden ve doğduğu ilçe Akçadağ’a Belediye Başkanlığı adayı olan Ali Kazgan, beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Vahap Yücekaya ile birlikte Malatya İl Genel Meclisi Başkanı Naci Şavata’yı makamında ziyaret etti.

Malatya İl Özel İdaresi Genel Sekreteri olarak görev yaptığı kurum olan İl Genel Meclisi’ni ziyaret etmek istediğini kaydeden Ali Kazgan, “2006-2008 yılları arasında 2 yıl genel sekreterlik görevinde bulundum. Şimdi AK Parti’den Akcadağ Belediye Başkanlığı adayı oldum. Geçmişte çalıştığım bir kurumun Meclis Başkanı olan Naci Şavata’yı ziyaret etmek istedim” ifadelerini kullandı.

“İl Genel Meclisleri halkın içinden seçilen üyeleri temsil etmektedir. İl Özel İdaresi sekreteri iken İl Genel Meclisi ile birlikte hizmet ediyorduk. Naci Başkan ile Malatya’dan ayrıldığım günden itibaren e bir birini çok iyi anlayan tanıyan iki arkadaş olarak görüşmelerimiz sohbetlerimiz oldu. Bu güzel bir yakınlığa dönüştü bugünde kendisiyle bir görüşme ve selamlaşmak istedim oda sağ olsun bizleri kabul etti “ diyen Kazgan, doğduğu ilçeye hizmet için aday olduğunu söyledi.

İl Genel Meclisi Başkanı Naci Şavata ise şunları söyledi:

“Sayın Ali Kazgan Bey ile Vali Yardımcısı olduğu dönemde de sürekli istişare halindeydik. Kendisi bu kuruma önemli hizmetler vermiştiniz bu hizmetlerinizden dolayı size teşekkür ederim. Şimdi Akçadağ ilçemize önemli hizmetler vermek üzere aday olmuştur. Akçadağ’a yararlı olacağına inanıyorum. Sizin gibi bir tecrübeli insanın olması Akçadağ için bir şans olarak kabul ediyorum ve başarılar diliyorum.”

AK Parti Akçadağ İlçe Başkanı Vahap Yücekaya da Akçadağ’da güçlü bir adayla seçime girdiklerini belirterek, AK Partililer olarak adaylarının yanında olduklarını dile getirdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 73
Bu Ay : 4439
Toplam : 4439

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom