Yeşiltepe Spor Kompleksinde Çalışmalar Sürüyor

Malatya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (MASKF) Seyfullah Özdemir, Yeşiltepe Spor Kompleksi’nde iki nolu saha ve tesisin yapımının tamamlandığını kaydederek, üç nolu sahanın yapımına kısa sürede başlanacağını söyledi.

Yeşiltepe Spor Kompleksinde Çalışmalar Sürüyor Malatya Haber

Özdemir, Yeşiltepe’de iki nolu sahanın kısa sürede faaliyete gireceğini ifade ederek, “Belediyemiz tarafından yapılan tesis büyük oranda tamamlandı. İki nolu sahamızın da zemin işlemleri bitirildi. Granür ve kumların serilmesini bekliyoruz. Çok kısa bir süre içerisinde o da yapılacak” dedi.

Yeşiltepe’de üçüncü sahanın yapımına da başlanacağını kaydeden Özdemir, “Yeşiltepe’de 3 nolu sahamızın da kabulü yapıldı. Kısa südre müteahhidin buraya başlayacağını düşünüyoruz. Üçüncü sahamızın da kısa süre içerisinde biteceğini düşünüyorum” diye konuştu.

Özdemir, yeni sahaların Malatya amatörüne büyük katkı sağlayacağını belirterek, “Sahalarımızın yapımında büyük emekleri olan Malatya Belediye Başkanımız Ahmet Çakır ile Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı’ya, Malatya amatörleri adına teşekkür ediyorum. Malatya için elzem olan bu tesisler amatörümüze kazandırılmış oldu. Bu tesisleşme, Malatya amatörünün yüzünü güldürecektir. Bu tesislerin daha da çoğalmasını temenni ediyoruz” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 218
Bu Ay : 6198
Toplam : 6198

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom