Badminton Hakemlerine Seminer

Malatya’da, badminton il ve klasman hakemlerine seminer verildi.

Badminton Hakemlerine Seminer Malatya Spor

Türkiye Badminton Federasyonu’nun 2014 yılı faaliyet programı kapsamında Merkez Hakem Kurulu (MHK) Üyesi Naci Kargı tarafından Malatyalı badminton hakemlerine, badminton sporunun dünyadaki değişimi ile ilgili seminer verildi.
Atatürk Spor Salonu toplantı odasında gerçekleştirilen seminer 1 gün sürdü. Seminer öncesi Merkez Hakem Kurulu (MHK) Üyesi Naci Kargı, Malatyalı badminton il ve klasman hakemleriyle kahvaltıda buluştu.

Park Sera’da gerçekleştirilen etkinlik öncesi gazetecilere açıklamada bulunan Kargı, “Malatya’da, badminton il ve klasman hakemlerimize, dünyada badminton sporundaki değişiklikleri anlattık. Hakemlerimizin uluslar arası müsabakalarda herhangi bir sıkıntıya mahal vermeden müsabakaları yönetebilmeleri için bu semineri düzenledik” dedi.
Kargı, badminton sporunun Türkiye’de yaygınlaştığını kaydederek, şunları söyledi:

“Badminton, Türkiye’de madalya sıralamasında diğer branşlar arasında beşinci sırada yer alıyor. Bunun yanında Avrupa’da da dereceler almaya başladık. Neslihan Yiğit, 2012 Londra Olimpiyat Oyunları’nda Türkiye’yi tarihinde ilk kez badmintonda temsil etti. Malatya’da da Balkan Şampiyonaları’nda derece alan sporcularımız oldu. Malatya, badminton sporuna büyük önem veriyor.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 240
Bu Ay : 8299
Toplam : 8299

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom