Sutopu Milli Takım Altyapı Seçmeleri

Sutopu Malatya İl Temsilcisi Vahap Karaaslan, Sutopu Milli Takım Altyapı Seçmeleri’nin bir ayağının Malatya’da yapılacağını kaydetti.

Sutopu Milli Takım Altyapı Seçmeleri Malatya Spor

Sutopu Federasyonu’nun 2014 yılı faaliyet programında yer alana Sutopu Milli Takımlar Altyapı Seçmelerinin 1-2 Şubat tarihlerinde Malatya’da yapılacağını ifade eden Karaaslan, federasyonun Doğu’ya bakış açısının kendilerini sevindirdiğini söyledi.

Karaaslan, Malatya’da sutopu branşının gelişimini sürdürdüğünü kaydederek, “Sutopu Federasyonumuz Milli Takımların altyapılarına sporcu kazandırmak için bir çalışma başlattı. Bu çalışma kapsamında 1-2 Şubat tarihlerinde Malatya’da il seçmeleri yapılacak. Malatya’da sutopu branşında yaptığımız çalışmalar, bu sporun hızlı bir şekilde gelişimini sağladı. Tabi bunda federasyonumuzun Doğu’ya olan bakış açısı etkili oldu” dedi.

Milli Takım altyapılarına sporcu kazandırmak istediklerini dile getiren Karaaslan, “Sutopu Milli Takım Seçmelerine 2000-2001 ve 2002 doğumlu erkek sporcularımız katılacak. 1-2 Şubat tarihlerinde Osman Çağlı Kapalı Yüzme Havuzu’nda yapılacak olan seçmelerde milli takıma birden fazla sporcu kazandırmak istiyoruz” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 816
Bu Ay : 6010
Toplam : 6010

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom