Çekiliş Ödülleri Talihlilere Verildi

Malatya’da düzenlenen çekiliş ile 180 metrekare bir ev ile son model 2 adet otomobil kura çekimi sonrası talihlilere verildi.

Çekiliş Ödülleri Talihlilere Verildi Malatya Haber

Malatyapark AVM’nin 4. yıl kutlamaları kapsamında düzenlediği çekiliş kampanyası kura çekim töreni ile sona erdi. Malatyapark AVM içerisindeki Vatan Şaşmaz’ın sunuculuğunu yaptığı tören öncesinde sanatçılar Özkan Özcan ile Nadide Sultan sahne alarak kalabalık bir topluluğa sevilen şarkı ve türkülerini söyledi.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Kavuk ile Malatyapark AVM Genel Müdürü Kemal Arslan’ında katıldığı törende Noter huzurunda yapılan çekilişte ev kurasını sanatçı Nadide Sultan yaptı. Ev talihlisi olarak 2. Ordu Komutanlığı Bando Takımı’nda görevli Salih Cengiz talihli olarak çekilirken, bu talihli kısa bir süre sonra tören alanına geldi.
İlk otomobilin kurasını ise sanatçı Özkan Özcan yaparken ilk otomobilin talihlisi olarak Özlem Yılmaz belirlendi. İkinci otomobilin kurasını ise sunucu Vatan Şaşmaz yaptı ve 2. otomobilin talihlisi olarak da Orhan Dinçer seçildi. Kura çekimi kampanyaya katılan 83 bin katılımcı arasında gerçekleştirildi. Kura çekimi kapsamında toplam 44 hediye dağıtıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 986
Bu Ay : 4784
Toplam : 4784

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom