Ağbaba İncelemede Bulundu

Cumhuriyet Halk Partisi Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, heyelan nedeniyle kaymaların meydana geldiği Malatya’nın Arguvan ilçesi girişindeki yolun güzergahının bir an önce değiştirilmesini isteyerek, “Burada bir aracın geçmesine izin vermek büyük faciaya yol açabilir.

Ağbaba İncelemede Bulundu Malatya Haber

Valiliğin, kaymakamlığın bu yolu derhal kapatması ve önlem alması lazım” şeklinde konuştu.
Cumhuriyet Halk Partisi Malatya Milletvekili Ağbaba, beraberinde İl Başkanı Enver Kiraz ve partinin belediye başkan adayı Mehmet Kızıldaş ile birlikte Arguvan ilçe girişinde her geçen gün biraz daha kayan karayolunda incelemeler yaptı.

Yol kenarında bir değerlendirme yapan Milletvekili Ağbaba, “Bütçe görüşmeleri esnasında hem Sayın Bakana, hem Müsteşara hem de Karayolları Genel Müdürüne sorunu ilettik. Karayolları Bölge Müdürüyle konuştuk. Bu yol, bu saatten sonra çok tehlikeli bir durum söz konusu. Büyük risk var. Her an bir ölüm olabilir. Derhal yeni bir yol açılmalıdır. Burada bir aracın geçmesine izin vermek büyük faciaya yol açabilir. Bununla ilgili yarın tekrar girişimlerde bulunacağım. Belediyemiz ve partimiz sorunun yakından takipçisi. Valiliğin, kaymakamlığın bu yolu derhal kapatması ve önlem alması lazım. İhalenin de bir an önce sonuçlandırılması lazım. Hafta içi sorunun çözümü için girişimlerimize devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 852
Bu Ay : 3336
Toplam : 3336

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom