İzzet Demirci Yeni Başkan Olarak Seçildi

Malatya Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkarları Odası’nın genel kurulunda başkanlığa İzzet Demirci seçildi.

İzzet Demirci Yeni Başkan Olarak Seçildi Malatya Haber

Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkarları Odası’nın Genel Kurul’u, Malatya Öğretmenevi’nde yapıldı. Malatya Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Vekili Orhan Özbek’in divan başkanlığını yaptığı genel kurulda mevcut Başkan Cemil Çolak, İzzet Demirci ve Servet Ay aday oldu. Genel Kurul’a Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren ile çok sayıda esnaf odası başkanı ve oda üyeleri katıldı.

Özbek’in Malatya’ya ve esnafa yakışır şekilde yapılmasını istediği genel kurulda oda başkan ve yönetim ile denetim kurulu üyelerinin maaş ve huzur hakkı almaması içinde karar alındı. Yapılan seçimde toplam 408 üye oy kullanırken, 3 oy geçersiz sayıldı. Seçimde İzzet Demirci 205 oy alarak Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkarları Odası Başkanı seçilirken, Cemil Çolak 173 oy, Servet Ay ise 27 oy aldı.

İzzet Demirci başkanlığında Malatya Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkarlar Odasının Yönetim Kurulu’na; İsmail Fırat, Mehmet Doğan, Yusuf Buluş, Hüseyin Çanak, Mehmet Türkmen ve Fatih Suvay seçildiler. Denetim Kurulu’na ise Murat Yeşilova, Yunus Daşan ve İdris Çetin getirildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 281
Bu Ay : 904
Toplam : 904

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom