AVM'de Hediye Çekilişi Yapılacak

Malatya Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde sanatçıların katılımı ile hediye çekilişi yapacak.

AVM'de Hediye Çekilişi Yapılacak Malatya Haber

Malatya Park tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, “Malatya Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 4 yılını ziyaretçilerine verdiği 44 hediye ile taçlandırdı. 1 Aralık 2013/19 Ocak 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilen çekiliş kampanyası sona erdi. Her 75 TL tutarındaki alışveriş karşılığında bir çekiliş numarası verilerek gerçekleştirilen çekiliş kampanyası büyük ilgi gördü. Çevre illerden katılımlarında olduğu kampanya 19 Ocak’ta sona erdi.
26 Ocak 2014 tarihinde, Vatan Şaşmaz’ın sunuculuğunda Nadide Sultan ve Özkan Özcan’ın katılımıyla gerçekleşecek çekilişle hediyeler sahiplerini bulacak.

Kleopatra imajı ve sözü ve müziği kendisine ait bir parçayla yakınlarda single çıkaran Nadide Sultan sevenleriyle Malatya Park’ta buluşacak.

Son zamanlarda ağızlardan düşmeyen ‘Hayatı Tesbih Yapmışım’ parçasıyla Ankaralı Türkücü Özkan Özcan da ziyaretçilerimizle buluşacak.

2 Fiat Panda, 1 Ev ve 44 hediye ile gerçekleşen kampanyanın sona ermesiyle Malatya Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi 4. yıl kutlamaları da sona eriyor.

26 Ocak’ta saat 16:00’da Vatan Şaşmaz’ın sunumuyla gerçekleşecek olan programımıza tüm ziyaretçilerimiz davetlidir” denildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 263
Bu Ay : 3707
Toplam : 3707

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom