Aydoğan'dan Teşekkür Mesajı

Bostanbaşı Belediye Başkanı Hasan Aydoğan, AK Parti Merkez İlçe Yeşilyurt Belediye Başkanlığı adaylığı açıklanan Hacı Uğur Polat’a başarılar diledi.

Aydoğan'dan Teşekkür Mesajı Malatya Siyaset

Yeşilyurt Belediye Başkanlığı aday adaylığı sürecinde kendisine gösterilen ilgiden dolayı teşekkür eden Aydoğan, “30 Mart 2014’te yapılacak yerel seçimde Malatya Yeşilyurt Belediye Başkanlığı için AK Parti’den aday adayı oldum. Bu süreçte desteğini esirgemeyen başta, AK Parti Malatya Teşkilatı’nın değerli ailesine, sivil toplum kuruluşlarına ve hemşerilerime şahsıma gösterdikleri yakın ilgi ve teveccühten dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Malatya her geçen büyüyen, gelişen ve modern bir cazibe merkezi haline gelmiştir. Bu şehir hizmetlerin her zaman en iyisine layıktır. Hiç şüphe yok ki bu bir hizmet yarışıdır. Bu süreçte aday olan tüm arkadaşlarımız da bu sorumluluğu layıkıyla yerine getirecektir” dedi.

Aydoğan, AK Parti’de hizmete devam edeceğini de sözlerine ekleyerek, “Bundan sonraki süreçte de her zeminde ve her fırsatta 2001 yılında kurulan ve Malatya'da kuruluşunda yer almaktan onur duyduğum AK Parti ve memleketime hizmet bilinci ile yoluma devam edeceğimi belirtir hepinize saygılar sunarım” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 719
Bu Ay : 2301
Toplam : 2301

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom