Erkal, Bakırcılar Çarşısını Ziyaret Etti

Saadet Partisi’nden Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığı adayı olan Yüksek Mimar Ahmet Münir Erkal, Malatyalılarla bütünleşen bir büyükşehir imajı oluşturacaklarını söyledi.

Erkal, Bakırcılar Çarşısını Ziyaret Etti Malatya Haber

Yüksek Mimar Ahmet Münir Erkal, seçim çalışmaları kapsamında Bakırcılar Çarşısı esnafıyla bir araya geldi. Saadet Partisi Malatya İl Başkanı Mehmet Asiltürk ve partililerle birlikte esnafı ziyaret eden Erkal, yerel seçimde destek istedi.

Yüksek Mimar Ahmet Münir Erkal, uzun süren bir istişareden sonra büyükşehre aday olduğunu kaydederek, “Malatya önemli bir seçim arifesindedir. Hemşerilerimizle bunun istişaresini yapıyoruz. İnşallah Malatyalılarla bütünleşen bir büyükşehir imajı olacak” dedi.

Vatandaşların yerel seçime büyük önem verdiklerini kaydeden Erkal, “Yoğun bir şekilde hemşerilerimizle bir araya geliyoruz. Hemşerilerimizin büyük şehir seçimine gösterdikleri çok yakın alaka her türlü takdirin üzerindedir. Meseleyi çok dikkatli bir şekilde değerlendiriyorlar. Çok dikkatli bir şekilde, geniş bir bakış açısıyla meseleyi bizimle istişare ediyorlar. Bu çok önemli ve değerli bir şey. Bu yakın ilişki ve diyalog, inşallah Malatya Belediyesi’nin projelerinin hazırlanmasında da yer alacaktır. Ve Malatyalılarla bütünleşen bir büyükşehir imajı olacaktır. Bu yakın ilgiden çok memnun olduğumu belirtmek istiyorum” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 119
Bu Ay : 1687
Toplam : 1687

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom