Doğanşehir Gençlik Merkezi Açıldı

Malatya’nın Doğanşehir ilçesinde Gençlik Merkezi açıldı.

Doğanşehir Gençlik Merkezi Açıldı Malatya İlçe

Doğanşehir Belde ve Köylerini Kalkındırma Derneği tarafından yapılan proje ile SODES- DOKAB- Malatya Valiliği, Doğanşehir Kaymakamlığı, Doğanşehir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı işbirliği ile yapılan Gençlik Merkezi açılışına; Kaymakam Mehmet Soğukpınar, Belediye Başkanı İbrahim Karaman, Kurucaova Belediye Başkanı Mehmet Karakaş, Erkenek Belediye Başkanı Mehmet Bayram, Sürgü Belediye Başkanı Faruk Taşdemir, Söğüt Belediye Başkanı Mesut Sülü, Polat Belediye Başkanı Hasan Orman, Doğanşehir Emniyet Müdürü Turgut Tatar, Dernek Başkanı Turan Canpolat ve birçok davetli katıldı.

SODES Projesi kapsamında yapılan Doğanşehir Gençlik Merkezi açılışında konuşma yapan Proje Koordinatörü Bilal Aksoy, “Bu proje bir yıllık büyük düşünülmüş bir projedir. Gençlerimizin burada gönüllerince eğlenmesi, ders çalışması spor yapması internete girmesi ile ilgili olarak her şey düşünülmüştür” dedi.

Doğanşehir Belde ve Köylerini Kalkındırma Derneği Başkanı Turan Canpolat ise, “Bu projeyi sürdürülebilir hale getirmek için harcadığımız çabayı daha sonra da devam ettirmek için harcayacağız. Burada kimseden kesinlikle ücret alınmayacak, amacımız gençleri kazanmak olmalı, bir yıllık olan bu projeyi bizler kendi imkanlarımızla sürdüreceğiz. Bu proje bizim için bir başlangıçtır. Avrupa Birliği projeleri de yapacağız. Doğanşehir’e en mükemmel hizmeti getirmek için çalışacağız” diye konuştu.

Doğanşehir Kaymakamı Mehmet Soğukpınar, Belediye Başkanı İbrahim Karaman ve Vahap Küçük’ün yaptığı teşekkür konuşmasından sonra salonun açılışına geçildi. Salonun açılışından sonra sanatçı Mustafa Bozkurt, Doğanşehir Belediye Düğün Salonu’nda gençlere yönelik konser verdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 762
Bu Ay : 7559
Toplam : 7559

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom