19 Ocak Türkiye Gündemi

19 Ocak Türkiye Gündemi.

19 Ocak Türkiye Gündemi Türkiye-Dünya

Cumhurbaşkanı Gül’ün programı
- Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, saat 11.30’da İstanbul’da Cumhurbaşkanlığı Klasik Türk Müziği Korosu Konseri’ni dinleyecek

Bakanların faaliyetleri
- Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Balıkesir’de partisinin belediye başkanlarının tanıtılacağı törene saat 14.00 de katılacak.

Siyasi Partilerin faaliyetleri
- MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Atatürk Havalimanı’nda saat 10.00’da Atatürk Havalimanı Taksiciler Kooperatifini ziyaret edecek. Bahçeli, saat 11.00’de Bahçelievler MHP İlçe Teşkilatını ziyaret, 12.00’de Küçükçekmece Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılış törenine katılım, 13.15’te Zeytinburnu MHP İlçe Teşkilatını ziyaret, 14.00’te Zeytinburnu Avrasya Türkleri Toplantısına katılım, 16.30’da Pendik MHP İlçe Başkanlığını ziyaret edecek. Bahçeli, saat 17.30’da Tuzla Seçim İletişim Merkezi’nin açılış törenine katılacak.
- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin belediye başkanlarının tanıtıldığı törene saat 13.00 de katılacak.

Basın toplantısı, görüşme, ziyaret, eylem, panel
- KESK Ankara Şubeler Platformu üyeleri, saat 15.00’te “Hrant için Adalet için” konulu bir protesto yürüyüşü gerçekleştirecek.
-Ayazağa sakinleri, Ayazağa Meydanı’nda saat 12.30’da, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ü bazı arsaları kendine yakın gördüğü ve yöneticisi olduğu vakıflara devrettiği iddiasıyla yürüyüş ve basın açıklaması yaparak protesto edecek.
-Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Esenler Dörtyol Meydanı’nda saat 13.00’de, Karadeniz kültürünün yaşatılmasına katkı sunmak amacıyla düzenlenecek “Hamsi ve Horon Festivali”ne katılacak.
-Barış Meclisi Üyeleri, Agos gazetesi önünde saat 13.30’da, Hrant Dink’i öldürüldüğü yerde anma töreni düzenleyecek.
- HDK Şişli İlçe Meclisi ve HDP Şişli İlçe Örgütü, Agos gazetesi önünde saat 15.00’te, Hrant Dink’in ölüm yıldönümü dolayısıyla bir anma töreni düzenleyecek.
-Dünya Caferi Alimler Birliği (CABİR), Halkalı Muhammed Fuzuli Gösteri ve Sanat Merkezi(ARENA MEGA)’nde saat 19.00’da, Hz. Muhammed (sav) ve İmam Caferi Sadık (as)'ın mübarek doğum günleri dolayısıyla “Rahmet Güneşi ve İslam’da Kardeşlik Konferansı ve Kutlama programı düzenleyecek.
- İHH İnsani Yardım Vakfı Başkanı Bülent Yıldırım, Fatih Belediyesi Topkapı Sosyal Tesisleri'nde saat 09.30’da, İletişim Platformu Derneği'nin düzenleyeceği "İletişim Buluşmaları"na olacak.
- Adalet Talebimiz Var İnisiyatifi, Cezayir Lokantası Toplantı Salonu’nda saat 11.00’de, Hrant Dink davasına ilişkin basın açıklaması düzenleyecek.

Spor
- PTT 1. Lig 21. Hafta: Balıkesirspor kendi sahasında Fethiyespor’la karşılaşacak.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 660
Bu Ay : 4104
Toplam : 4104

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom