Spor Toto 2. Lig

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Yeni Malatyaspor’un Sportif Direktörü Ali Ravcı, sarı-kırmızılı takımın yeniden yapılandırılması noktasında düzenli çalışmalar yapacaklarını kaydederek, hedefe giden yolda engelleri kaldırmak istediklerini söyledi.

Spor Toto 2. Lig Malatya Spor

Ravcı, Yeni Malatyaspor’a hizmet etmenin mutluluğunu yaşadığını belirterek, "Öncelikle kendi doğup futbola başladığım yer olan Malatya’ya hizmet etmek benim için gurur verici. Sportif direktörlük görevini de aynı duygularla kabul edip, göreve başladım" dedi.

"YENİ BİR DÖNEM BAŞLADI"

Yeni Malatyaspor’da yeni bir dönemin başladığını vurgulayan Ravcı, "Yeni Malatyaspor’da teknik heyet değişikliğiyle birlikte yeni bir sayfa açıldı. Bu sayfada bana da yer olduğu söylendi. Dolayısıyla ben de bu yeni sayfada yer aldım. Önceliğim Yeni Malatyaspor’da bugüne kadar gelmiş olan alışkanlıkları değiştirip, kulübün varlığı ve devam etmesi için ön görülen sistemine göre hareket etmektir. Kulübün yeniden yapılandırılması noktasında yıllık, aylık ve haftalık periyotlarla düzenli çalışma yaparak, bu çalışmaların takipçisi olacağım" diye konuştu.

"ENGELLERİ KALDIRMAK İSTİYORUZ"

Ravcı, hedefe giden yolda bütün engelleri kaldırmak istediklerini ifade ederek, şunları söyledi:
"Teknik heyete dışarıdan yardımcı olup, her zaman rahat çalışmalarını sağlamak en önemli görevim olacak. Hep birlikte hedefe giden yolda, önümüze çıkan engelleri kaldırmak istiyoruz. Amacımıza ulaşmak için üzerime ne görev düşüyorsa, layıkıyla yerine getireceğim. Teknik heyet, futbolcular ve yönetim arasında bir anlamda köprü görevi de göreceğim. Sorunları en aza indirip, çözüm noktasında da elimden geleni yapacağım."

Basın mensuplarına da büyük görevler düştüğünü söyleyen Ravcı, "Basınla birlikte hareket etmenin takım için faydalı olacağını düşünüyorum. Ben basınımızın bizlere her anlamda fayda sağlayacağına inanıyorum. Hep birlikte hareket edersek, işimiz daha da kolay olacaktır" diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 785
Bu Ay : 2314
Toplam : 2314

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom