Uluayak, Ahmet çakır'ı Ziyaret Etti

Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile Malatya İl Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Nuri Uluayak, Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ı makamında ziyaret etti.

Uluayak, Ahmet çakır'ı Ziyaret Etti Malatya Haber

Gerçekleşen ziyaret sırasında konuşan İl Emniyet Müdürü Uluayak, Malatya’ya yeni atanması dolayısıyla bazı ziyaretler gerçekleştirdiğini belirterek, Malatya’yı hem iklim hem de şehir olarak çok güzel bulduğunu söyledi.
Uluayak, “Belediye Başkanımız ve kurum müdürlerimizin destekleriyle Malatya’da güzel hizmetler yapmaya çalışacağız. Bu dönemde sağlıklı, güvenli huzurlu bir ortam tesis etmek istiyoruz. Malatya’da Belediye Başkanımızın çalışmalarını takdirle izledik ve gördük. Emniyete olan desteklerini duyduk. Bu desteklerini bundan sonra da bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Belediye Başkanı Ahmet Çakır ise İl Emniyet Müdürü Nuri Uluayak’a yeni görevinde başarılar dileyerek, hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.

Çakır, “Malatya çok güzel bir şehir. Türkiye’nin en güzide illerinden bir tanesi. Malatya’nın, büyükşehirle birlikte bundan sonra gelişmesi ve kalkınması daha hızlı olacak. Şehirlerin huzuru her şeyden daha önemli. Bugüne kadar emniyetimizle her aşamada güzel çalışmalar yaptık. Bundan sonra da dayanışma içerisinde hizmet edeceğiz. Malatya’da güzel hizmetler yapmanızı dilerim” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 958
Bu Ay : 3442
Toplam : 3442

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom