Sağlıkçılardan Kan Kampanyasına Destek

Malatya’da sağlık personeli kan kampanyasına destek verdi.

Sağlıkçılardan Kan Kampanyasına Destek Malatya Yaşam-Sağlık

İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi (TÖTM) Kan Bankası ve Aferez Ünitesi tarafından düzenlenen kan bağışı kampanyasına destek vermek amacı ile İl Halk Sağlığı Müdürlüğü personelleri kan bağışında bulundu.

TÖTM Kan Bankası ve Aferez Ünitesi Kan Toplama Koordinatörü Mehmet Cemal Gökhan, Malatya’daki kamu kurumları ve özel sektör kuruluşları ile iş birliği içerisinde bulunduklarını belirtip, “Bugün de kan bağışı için İl Halk Sağlığı Müdürlüğündeyiz” dedi.

Gökhan, İl Halk Sağlığı Müdürü Dr. Kemal Şener’e kan bağışı kampanyasında kurumsal olarak verdikleri desteklerden dolayı çalışanlara teşekkür ederek, Turgut Özal Tıp Merkezi Kan Bankası ve Aferez Ünitesi adına teşekkür belgesi sundu.

İl Halk Sağlığı Müdürü Dr. Kemal Şener ise TÖTM Kan Bankası ve Aferez Ünitesi Kan Toplama Koordinatörü Mehmet Cemal Gökhan’a, yaptıkları işin çok önemli ve hayırlı bir iş olduğunu söyleyerek, kan bağışı ile hayat kurtarmanın önemini vurguladı. Şener, kanın acil değil sürekli bir ihtiyaç olduğunu ve kurum olarak kampanyaya her zaman desteklerini sürdüreceklerini kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 384
Bu Ay : 3941
Toplam : 3941

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom