Orhan Özbek Yeniden Seçildi

Malatya Mahrukatçılar Esnaf Odası’nın genel kurulunda mevcut başkan Orhan Özbek yeniden seçilerek güven tazeledi.

Orhan Özbek Yeniden Seçildi Malatya Haber

Özbek, aynı zamanda Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkan Vekilliği görevini de sürdürüyor.

Mahrukatçılar Esnaf Odası’nın genel kurulu Malatya Esnaf Sarayı’nın salonunda gerçekleştirildi. Divan Başkanlığını Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Şevket Keskin’in yaptığı genel kurulda tek liste ile mevcut başkan Orhan Özbek aday oldu.

Mahrukatçı esnafının yoğun ilgi gösterdiği genel kurulun açılışında konuşan Özbek, “Mahrukatçı esnafına şimdiye kadar yaptığımız hizmeti bundan sonrada daha fazla yaparak sürdüreceğiz. Hep birlikte el ele vererek birlik ve beraberlik içinde çözeceğiz. Ben 24 saat esnafımın yanındayım. Bizim için hangi görev olursa olsun ben her zaman taşın altına elimi koyarım. Genel kurula gösterilen ilgi şevkimizi daha da arttırmıştır. Ben genel kurulu katılarak odasına sahip çıkan tüm mahrukatçı esnafımıza teşekkür ediyorum. Genel kurulun esnafımız ve Malatya için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

MESOB Başkanı Keskin ise, “Orhan Özbek başkanımıza teşekkür ediyorum. İnsanlara yaklaşımı ile sizlerin sorunlarıyla ilgilenmesi ve diyalog girişimleri ile her zaman esnafımızın takdirini kazanmıştır. Özelliklede genel kurula yoğun bir şekilde katılan ve kendi meslekleri ile kendi odalarına sahip çıkan mahrukatçı esnaflarımıza çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Esnaftan gelecek olan her türlü öneriye açık olduklarını belirten Keskin, “Malatya’da meslek odalarımızın seçimleri başladı. Bu seçimlerde bütün esnaflarımızın kendi odalarına, kendi kuruluşlarına sahip çıkmasını istiyoruz” ifadelerini kaydetti.

Esnaf kuruluşu yöneticilerini yapılamayacak hiçbir şey için söz vermediğini ve vermeyeceğini de söyleyen Keskin, “Bugüne kadar yapamayacağımız hiçbir şey için söz vermedik” şeklinde konuştu.

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren ile birlikte çok sayıda esnaf odası başkanlarını da katıldığı genel kurulda tek liste ile yeniden Mahrukatçılar Esnaf Odası Başkanlığına seçilen Orhan Özbek’in yönetim kurulunda Ufuk Zorluer, Mustafa Yaşar Terece, Mehmet Keskin, Rıdvan Açıkgül, Ali Erbaş ve Vahap Bayrak seçildi. Denetim Kurulu’na da İlker Kargın, Cebrail Tayiz ve Hüseyin Suat Üzmez getirildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 833
Bu Ay : 2362
Toplam : 2362

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom