Malatya'dan Ayrılmaya Başladılar

Genelkurmay Başkanı Necdet Özel, kuvvet komutanları ve ordu komutanları ile birlikte Malatya’da yaptığı 5 saatlik toplantının ardından kentten ayrıldı.

Malatya'dan Ayrılmaya Başladılar Türkiye-Dünya

Malatya’da 2. Ordu Komutanlığı Karargahı'nda gerçekleştirilen toplantıya; Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hulusi Akar, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Servet Yörük, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Bülent Bostanoğlu ve Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Akın Öztürk ile birlikte 2. Ordu Komutanlığı Karargahı’nda 1. Ordu, 2. Ordu 3. Ordu ve Ege Ordu komutanları ile birlikte üst düzey askeri yöneticiler ve bölgedeki birlik komutanları katıldılar.

Genelkurmay Başkanlığı’nın bölgede son yıllarda gerçekleştirdiği en kapsamlı toplantıda, genel çalışmaların yanı sıra bölgesel gelişmeler ve bölgedeki son durumda masaya yatırıldı. Toplantıda Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ndeki son gelişmeler ile Suriye sınırındaki son gelişmeler hakkında komutanlara brifing verildiği de öğrenildi.

Dün 2. Ordu Komutanlığı'nda akşam saatlerine kadar yaklaşık 5 saat süren toplantının ardından geceyi Malatya Orduevi'nde geçiren Orgeneral Özel ve kuvvet komutanları, sabah ve öğlen saatlerinden itibaren Malatya’dan ayrılmaya başladılar.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 306
Bu Ay : 4104
Toplam : 4104

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom