Gazeteciler Gününü Kutladılar

Belediye Başkanı Ahmet Çakır 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle gazetecilerle yemekli toplantıda bir araya geldi.

Gazeteciler Gününü Kutladılar Malatya Kültür-Sanat

Belediye Başkanı Ahmet Çakır 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle gazetecilerle yemekli toplantıda bir araya geldi.

Yemeğe Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın yanı sıra, Başkan Yardımcısı Ertan Mumcu, Başkan Danışmanı Ziya Kesriklioğlu, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Haydar Karaduman, Çağdaş Gazeteciler Derneği Başkanı İbrahim Göçmen ile 100 dolayında basın çalışanı katıldı.

Karaduman’dan, Malatya Belediyesine teşekkür

10 Ocak Gazeteciler Günü nedeniyle bir araya geldiklerini belirten Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Haydar Karaduman, “Geleneksel hale getirilen kutlamalara Malatya Belediyemiz öncülük ediyor. Etkinliklerimiz hafta boyunca devam edecek. Bugün de Malatya Belediyemiz güzel bir organizasyon yaparak hep bir araya gelmemizi sağladı. Malatya Belediyemize teşekkür ediyorum” dedi.

Çakır: Çalışmalarda bize rehberlik edecekler

Bütün gazetecilerin, Çalışan Gazeteciler Gününü kutlayan Belediye Başkanı Ahmet Çakır, demokrasilerin gelişmesinde basının büyük önemi olduğunu söyledi.

Gazetecilerle her zaman bir araya gelmeye gayret ettiklerini vurgulayan Başkan Çakır,  “Basınımızın halkla köprü oluşturmamızda önemli rolü var. 5 yıllık görev süremizde birçok vesileyle bir araya geldik. İyi işler yapabilmek için istişarelerde bulunduk.  Halkın sorunlarının anlatılması adına önemli görevler üstlendiklerini biliyoruz. Biz de basınımızdan bu anlamda istifade ettiğimizi söyleyebilirim. Bundan sonraki süreçte de basınımız bize daima yol gösterici olacak. Çalışmalar konusunda bize rehberlik edecekler” dedi.

Programda, gazetecilere kalem, cep ajandası, not kağıdı gibi çeşitli ürünlerin bulunduğu hediye paketi de sunuldu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 145
Bu Ay : 2629
Toplam : 2629

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom