Zarar 120 Milyar Dolar

Millet çalışıyor onlar faizle bu milletin parasını yiyorlardı. Türkiye'nin enerjisini yurtdışındaki işbirlikçilere peşkeş çekiyorlardı. Bunlar terörden kaostan kan ve ölümden besleniyor. Kurdukları kirli tezgahta milletin kanıyla besleniyorlardı. Bunlar keşke şehit gelsin diye bekliyorlar" dedi.

Zarar 120 Milyar Dolar Türkiye-Dünya

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "17 Aralık itibariyle 120 milyar dolar zararımız var" dedi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Manisa programının ikinci gününde Manisa'nın Akhisar ilçesinde toplu açılış törenine katıldı. Törene, Başbakan Erdoğan'ın yanı sıra Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, AK Parti Manisa Milletvekilleri ve Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı katıldı. Katıldığı törende halka seslenen Başbakan Erdoğan, Manisa'nın büyükşehir olmasıyla birlikte yaşanacak değişimleri anlattı. Erdoğan, "Bakınız il özel idarelerimiz valilikler en ücra köye kadar ulaşabiliyor mu? Bir köyde kanalizasyon var mı? Muhtarın elinde acaba bu hizmetleri götürebilecek imkan var mı? Bu hizmeti ilçe belediyesi verecek" dedi.

ERDOĞAN'DAN AKHİSAR BELEDİYESPOR'A GÖNDERME

Başbakan Erdoğan, Akhisar'da yaptığı konuşmasında geçtiğimiz hafta oynan Akhisar Belediyespor Kasımpaşa maçına gönderme yaptı. Erdoğan, "İstanbul'un Kasımpaşası'na gelip 4-2 yenmek bizi üzmedi değil. Berabere bitebilirdi. İyi olan kazansın diyoruz. Kazanan için tebrik ediyoruz" dedi.

"CHP MİLLETE BİDON KAFALI DEDİ"

Türkiye'de siyasi istikrarı sağlamak için ellerinden geleni yaptıklarını söyelyen Başbakan Erdoğan, "Türkiye'ye sadece milletin istikamet çizmesi için elimizden geleni yaptık. Söz de karar da milletin dedik. Bir olacağız dedik, diri olacağız dedik, kardeş olacağız dedik. Bölünmek parçalanmak, aramıza fitne sokmak niye? Türkiye'de bir avuç insandan oluşan sermaye yapılanması bu sermayeyi kontrol eden bir medya yapılanması var. Bir avuç mutlu azınlığın kontrolüne giren siyasi yapılanmalar var. Ne zaman onların çıkarları zedelenirse hükümetlere saldırılar düzenlediler. Siyaseti her seferinde istedikleri gibi tasarladılar. Bunlar milleti hiç bir zaman adam yerine koymadı. CHP milletime bidon kafalı dedi. Bunlar anlamaz dedi. CHP bu ülkede kaymak takımının partisidir. Bunlara lobiler örgütler çeteler destek veriyor. AK Partiyle bu kirli oyun çöktü. AK Partiyle birlikte yeni bir dönem başladı Hesaplar altüst oldu. Yüksek faizlerle gelir elde edemez oldular. Faize yüzde 45 ödeniyordu. Şimdi yüzde 13. 642 katrilyon gelirimiz oldu. Bundan memnun olurlar mı? Yolsuzlukların olduğu hükümet olsa bu hükümet 800 milyar dolara çıkar mıydı? 79 senede 6 bin kilometre bölünmüş yol yapıldı. Biz ise 11 yılda 17 bin kilometre yol yaptık. Sadece cumhuriyet tarihinde yapılan okulların yarısından fazlasını biz 11 yıla sığdırdık." şeklinde kaydetti.

"17 ARALIK İTİBARİYLE 120 MİLYAR DOLAR ZARARIMIZ VAR"

Operasyonlara da değinen Erdoğan, "17 Aralık'tan bu yana maalesef 120 milyar dolar zarar var. Bu bir çete ve örgüt olayıdır. Maalesef ana muhalefet de yavru muhalefet de bu işin içerisinde. Bunların derdi adalet değil. Bunların derdi bu milletin hükümetini yıpratmak. Millet çalışıyor onlar faizle bu milletin parasını yiyorlardı. Türkiye'nin enerjisini yurtdışındaki işbirlikçilere peşkeş çekiyorlardı. Bunlar terörden kaostan kan ve ölümden besleniyor. Kurdukları kirli tezgahta milletin kanıyla besleniyorlardı. Bunlar keşke şehit gelsin diye bekliyorlar" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 294
Bu Ay : 2838
Toplam : 2838

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom