Porgalı'dan Abidin Vakfına Ziyaret

Malatya merkez ilçe Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Hulisi Porgalı, 30 Mart 2014’de yapılacak olan yerel seçim çalışmaları kapsamında Zeynel Abidin Vakfı’nı ziyaret ederek, çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler verdi.

Porgalı'dan Abidin Vakfına Ziyaret Malatya Siyaset

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Hulisi Porgalı Zeynel Abidin Vakfı’nı ziyarette kendisine gösterilen sıcak ilgiden memnuniyet duyduğunu belirterek, “Bu vakıflar inanan insanları birleştirmede kardeşliğin, dostluğun pekiştiği birleştirici olan vakıflardır” ifadelerini kaydetti.

Seçim çalışmaları ve yerel seçim süreci ile ilgili bilgiler de veren Porgalı, “Bu tür vakıfların nasıl zor şartlar altında hizmet verdiğini biliyoruz. Bu tür vakıflarımıza seçilsek de seçilmesek de desteklerimiz sürecek” şeklinde konuştu.
Porgalı, yönetime geldiklerinde bu tür derneklerle, sivil toplum kuruluşlarıyla işbirliği içinde olacaklarını, inanç özürlüğünü destekleyen bu kurumlara kendi desteklerini eksik etmeyeceklerinin altını çizdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Zeynel Abidin Vakfı Başkanı Erdoğan Ünverdi ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, “Zeynel Abidin Vakfı olarak tüm siyasi partilere eşit mesafedeyiz, hizmet kurumlarının başında olan herkesi destekliyoruz. Bizler siyasi değil, inanç kurumlarıyız” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 242
Bu Ay : 2786
Toplam : 2786

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom