SODES'le Spor Sahasına Kavuştular

Malatya’nın Hekimhan ilçesi Kurşunlu Yatılı Bölge Ortaokulu bahçesine, Sosyal Destek Projesi (SODES) kapsamında yapılan açık hava spor sahasının açılışı ve proje kapsamında yapılan faaliyetlerin tanıtımı yapıldı.

SODES'le Spor Sahasına Kavuştular Malatya İlçe

Açılış programına; Kaymakam Mesut Çoban, Hekimhan Belediye Başkanı Sait Özoğlu, Kurşunlu Belediye Başkanı Necati Benli, Hasançelebi Belediye Başkanı Mehmet Şerif Yıldırım, İlçe Müftüsü Durmuş Ali Çetmi, İl Genel Meclis Üyeleri Nebi Yiğit ve Nevzat Kzılaslan, Yazı İşleri Müdürü Yalçın Mutlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hamza Çalgan, daire amirleri, siyasi parti temsilcileri, milli eğitim şube müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve kurşunlu halkı katıldı.

Kaymakam Mesut Çoban, “Hekimhan Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliğince 2012 yılında hazırlanan ve Malatya Valiliği ve Kalkınma Bakanlığı tarafından kabul edilen ve sözleşme imzalanan ‘Spor ve Park Alanları’ projesi 64 bin TL bütçeli olup, 2013 yılında uygulanmaya başlanmıştır. Proje kapsamında Kurşunlu Yatılı Bölge Ortaokulu bahçesine; aydınlatma mevcut, saha zemini akrilik kaplama, uluslararası standartlarda, basketbol sahası ve voleybol sahası yapıldı. Proje kapsamında ayrıca, salıncak tahteravalli ve kaydıraktan oluşan çocuk oyun grubu alımı yapıldı” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 493
Bu Ay : 1116
Toplam : 1116

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom