MHP Adaylarını Açıklamaya Devam Ediyor

Malatya MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı ile birlikte Doğanşehir, Hekimhan, Darende, Arapgir, Kuluncak İlçelerinin Belediye Başkan adaylarımız kesinleşmişti.

MHP Adaylarını Açıklamaya Devam Ediyor Malatya Siyaset

  Malatya MHP İl Başkanı Arif Yıldır yaptığı açıklamada;

 Bildiğiniz üzere, Milliyetçi Hareket Partisi İl Teşkilatı 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere hazırlık anlamında aylar öncesinden çalışmalarına başlamıştır.  Bu anlamda adaylarını belirlerken müracaat edenler arasında kamuoyu yoklamaları yaptırmak, teşkilat yoklamaları yaptırmak ve kanaat önderlerinin fikirlerini almak suretiyle Belediye Başkan Adaylarını belirlemiştir.               

Şu ana kadar Büyükşehir Belediye Başkan adayımızla birlikte Doğanşehir, Hekimhan, Darende, Arapgir, Kuluncak İlçelerimizin Belediye Başkan adaylarımız kesinleşmişti.

Bu gün itibariyle Akçadağ Belediye Başkan Adayımız da kesinleşmiştir. Akçadağ Belediye Başkan adayımızı yarın Akçadağ İlçe Teşkilatımızda yapacağımız basın toplantısı ile açıklayacağız. Basının ve Medyanın değerli temsilcisi tüm arkadaşlarımız davetlidir.

Ayrıca Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayımız sayın Doç.Dr.Şinasi Kazancıoğlu Cumartesi günü saat 13.00 de seçim çalışmalarını yürütmek üzere şehrimize gelecektir.

Karşılama programı saat 12.30 da Tedaş karşısında yapılacak ve konvoy halinde Parti il binamıza geçilerek  basın toplantısı yapılacaktır. Basının ve medyanın değerli temsilcileri ile Tüm hemşehrilerimiz davetlidir dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 593
Bu Ay : 3077
Toplam : 3077

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom